Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
marynka5
Posty: 2
Na forum od: 17 kwie 2016 18:39
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: marynka5 »

Jestem ze Starachowic . Ma ktoś ma skierowanie do Nowych Łazienek Mineralnych w dniach 08.06.2016 - 29.06.2016. Nie chodzi mi o transport.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1392
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: Bunia »

ten termin,to sanatorium,
pozdrawiam Bunia
forumowicz

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: forumowicz »

Witam,ja niestety dostałem skierowanie do 20 Wszu-r w Krynicy od 8.06-29.06... :cry: ..a tak zależało mi na morzu...góry mam za oknem codziennie.
forumowicz

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: forumowicz »

Mam w tym terminie pobyt w niestety w Krynicy w 20 Wszu-r...a tak zależało mi na morzu :(
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23838
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: grazynamackowiak »

ILen Krynica jeszcze wojskowy jeden z lepszych sanatorium super rehabilitacja :)
Dla zdrowotnośći bardzo potrzebna .Opinie pozytywne tylko miało być morze :shock:
Towarzystwo z forum kompletować i życzymy super kuracji :kwiat: :serce:
forumowicz

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: forumowicz »

poza rehabilitacją dochodzą inne sprawy zdrowotne....jestem po zabiegu wycięcia tarczycy i moje samopoczucie w górach jest fatalne,do tego jak zaznaczyłem..góry mam za oknem więc żadna atrakcja,a o też ma wpływ na zdrowie.Byłem w Krynicy w sanatorium,szału nie ma..droga wojewódzka przebiega przez środek uzdrowiska,co jest lekkim nieporozumieniem,może i baz rehabilitacyjna jest ok,ale nuuuuuda totalna...ileż razy :shock: można wychodzić na Parkową! Marudzę,ale ludzie z północy z pocałowaniem w dłoń by w to weszli,a my z południa raczej nad morze...złośliwy lekarz w funduszu i tyle...
forumowicz

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: forumowicz »

ale dzięki za dobre słowo na ten tydzień :kwiat:
forumowicz

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: forumowicz »

Żegnam szacowne towarzystwo,życzę każdemu wspaniałych miejsc i ludzi...a na pierwszym miejscu zdrowia. Uciekam z sieci...miłego życia :serce:
marynka5
Posty: 2
Na forum od: 17 kwie 2016 18:39
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki 08.06-29.06.2016

Post autor: marynka5 »

Byłam zaskoczona kiedy dostałam skierowanie do Krynicy i do tego samego sanatorium co 5 lat temu. Tego się nie spodziewałam. Nowe łazienki Mineralne nie wspominam dobrze jeśli chodzi o zabiegi. To tak wyglądało , jak z łaski. Podstawowe warunki pobytowe wiele do życzenia. Brak łazienek to w dzisiejszych czasach w takich obiektach to niedbalstwo. Mam problemy z zatokami , aczkolwiek właśnie tam się rozchorowałam na zatoki i połowa turnusu byłam na antybiotykach. Poza tym alergia i oskrzela oraz kręgosłup, to chyba powinien lekarz kierujący brać pod uwagę i skierować mnie w łagodniejszy klimat. Sugerowany był nadmorski , ale kogoś to interesuję ? , myślę że kierujący chyba nawet nie czytają, to co dolega potencjalnym kuracjuszom. Przecież chciała bym jeszcze poprawić swoje zdrowie na tyle bym mogła spokojnie popracować do emerytury. Kiedy zadzwoniłam do NFZ że nie czuję się dobrze w cięższym górskim klimacie , odpowiedziała że muszę mieć od swojego lekarza informację ,że źle się czuję w górskim klimacie. Na moją odpowiedź że przecież lekarz napisała że wskazany jest pobyt w nadmorskim klimacie , odpowiedziała że to się nie liczy. Ciągle mam wrażenie że traktują nas jak intruzów. 30 lat pracuję i płacę składki zdrowotne. NFZ istnieje dzięki takim osobom jak ja, pracującym. Jakoś tego nie biorą pod uwagę. Oficjalnie jest że to oni są wyrocznią, bo to niby za darmo. Pytam się jakie za darmo ? co miesiąc ok. 200 zł , to jest nic. Chore to wszystko. Kiedy człowiek będzie traktowany będzie jak człowiek ?
Ogólnie Krynica jest bardzo ładna i towarzystwo miałam super i jakoś zrekompensowało te niedogodności . Jednak główny cel to poprawa zdrowia.
Tadeusz Kolinski
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 21 maja 2013 10:25
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój, Nowe Łazienki - jestem zdziwiony

Post autor: Tadeusz Kolinski »

Witam.
Przyznaję ze jestem zdziwiony kilkoma negatywnymi opiniami nt Nowych Łazienek Mineralnych w Krynicy. Szczegółowo opisałem mój niedawny pobyt na innym wątku na tym forum.
Czytając - jak tak wycisnąć to często sprowadza się do tego ze brak łazienki... Są różne standardy, akurat dla mnie to zaleta - nie lubię gdy pani sprzątająca ma po mnie szorować moją łazienkę... Wolę zwykłą umywalkę - i taniej i wystarczy. A WC i prysznice 3 pokoje dalej... Co za problem. Jak ktoś chce więcej wiadomości to służę mailem:
[email].net. A tak w ogóle ci narzekający wstydzą się swojego nazwiska? Smutne.
W przyszłym roku wrócę do Łazienek Nowych Mineralnych jako komercyjny bo nie myślę czekać znowu 3 lata na tę "rosyjską ruletkę" NFZ-tu (nie można wskazac konkretnego sanatorium niestety... Pozdrawiam personel Nowych Łazienek!!!
ODPOWIEDZ