Augustów - Pałac na Wodzie - 21.08.2016 z B. Podlaskiej

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
elle
Posty: 4
Na forum od: 16 kwie 2016 15:36

Augustów - Pałac na Wodzie - 21.08.2016 z B. Podlaskiej

Post autor: elle »

Augustów - Pałac na Wodzie - Sanatorium w Augustowie może ktoś wyjeżdża na turnus z Białej Podlaskiej od 21.08.2016r.
Ale złe opinie, aż mnie przeraża wyjazd. Mam nadzieję że baza zabiegowa dobra jest.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2016 21:35 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
elle
Posty: 4
Na forum od: 16 kwie 2016 15:36

Re: Augustów - Pałac na Wodzie - 21.08.2016 z B. Podlaskiej

Post autor: elle »

Witam ponownie :)
Może ktoś jedzie w tym terminie z okolic Białej Podlaskiej?
nena
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 28 wrz 2013 07:56
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Augustów - Pałac na Wodzie - 21.08.2016 z B. Podlaskiej

Post autor: nena »

Elle, jedziesz z NFZ czy z Zus-u? Faktycznie, opinie o Pałacu takie sobie ale termin fajny, miejscowość też, i na pewno dopisze towarzystwo, i na pewno będzie całkiem dobrze :)

Jadę do Augustowa ale do Sanatorium Uzdrowiskowego przy ul. Zdrojowa 3/5/7, i w innym terminie, bo na przełomie czerwca i lipca. Akurat początek wakacji, na pewno będzie tłoczno ale nastawiam się optymistycznie ;)
elle
Posty: 4
Na forum od: 16 kwie 2016 15:36

Re: Augustów - Pałac na Wodzie - 21.08.2016 z B. Podlaskiej

Post autor: elle »

Dzięki za pocieszenie :) mam nadzieję że zabiegi na kręgosłup będą pomocne. A może ktoś był tam w ostatnim czasie i napisze najświeższe wiadomości :) Jadę z ZUS-u
ODPOWIEDZ