Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
men_bi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 18 kwie 2016 13:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: men_bi »

Wybiera się może tam ktoś w tym terminie?Ja z centralnej 8-) ,razem byłoby razniej :P .Może był tam ktoś i napisze coś na temat tej miejscowosci. :roll: ,będę wdzięczny :kwiat:
forumowicz

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: forumowicz »

Witaj men_bi :kwiat: W podobnym terminie byłam w Dąbkach, ale trzy lata temu. Dąbki to mała wioska uzdrowiskowa w gminie Darłorwo położona pomiędzy jeziorem Bukowo a morzem. Z uwagi na termin i zakładając dobrą pogodę, nie powinieneś się nudzić. Jest gdzie pospacerować jak i wydać kasę ;) Niedaleko jest do Darłówka i Darłowa, gdzie w przypadku braku własnego środka transportu można dojechać autobusem. Co prawda jest to malutka miejscowość, ale na miejscu są dwie apteki, poczta, dwa bankomaty, kościół, kilka sklepów spożywczo-przemysłowych, odzieżowych, z pamiątkami, restauracje i puby....tak było :)
Życzę miłego pobytu :kwiat:
men_bi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 18 kwie 2016 13:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: men_bi »

Lisku serdecznie dziękuje za wyczerpującą odpowiedz :kwiat: :kwiat: :kwiat: pozdrawiam
men_bi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 18 kwie 2016 13:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: men_bi »

Czyżby tylko mnie zesłali na tę wioche :o ,będę jechał sam :?: :x :x :x
Awatar użytkownika
Alicja Jed
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 mar 2016 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: Alicja Jed »

Witaj :) Nie tylko Ciebie tam zesłali... Mnie również. Ciężka trasa z wielkopolski.Ja mam termin od 25 maja w Argentycie (Dąbki) Miejmy nadzieję,że pogoda i towarzystwo będzie super.Nie pomijam również zabiegów na które liczę ;) ,Może będzie jakiś wspaniały lekarz otwarty na moje sugestie :D Pozdrawiam... :kwiat:
forumowicz

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: forumowicz »

men_bi pisze:Czyżby tylko mnie zesłali na tę wioche :o ,będę jechał sam :?: x
Ależ skąd? Jaki sam? Będzie z tobą kilkaset osób ;)
Dąbki to nie jest żadna wiocha. To jest dobrze prosperująca miejscowość wypoczynkowa, przekonasz się :idea:
8-)
men_bi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 18 kwie 2016 13:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: men_bi »

Alicja Jed pisze:Witaj :) Nie tylko Ciebie tam zesłali... Mnie również. Ciężka trasa z wielkopolski.Ja mam termin od 25 maja w Argentycie (Dąbki) Miejmy nadzieję,że pogoda i towarzystwo będzie super.Nie pomijam również zabiegów na które liczę ;) ,Może będzie jakiś wspaniały lekarz otwarty na moje sugestie :D Pozdrawiam... :kwiat:
Tak tak wiem cos o tym ;) jadąc do Świnoujścia 2 latka temu i w ubiegłym roku do Kołobrzegu ciężka sprawa z dojazdem :( w gory o wiele łatwiej.Szkoda ,ze nie do tego samego ośrodka jedziemy,bo ja parę dni wczesniej.pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Alicja Jed
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 mar 2016 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: Alicja Jed »

Men_bi- Piszesz ,ze wyjeżdżasz do Dąbek.Wskazujesz termin,lecz cicho sza z Twojej strony o obiekcie w którym będziesz stacjonował :) Może na deptaku się spotkamy nie znając się.Ja szybko wpadam w oko płci odmiennej :lol: Więc jesli znajdę sie na tym deptaku w odpowiedniej porze,to na pewno zawiesisz oko na mej osobie :lol:
men_bi
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 18 kwie 2016 13:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: men_bi »

Alicja Jed pisze:Men_bi- Piszesz ,ze wyjeżdżasz do Dąbek.Wskazujesz termin,lecz cicho sza z Twojej strony o obiekcie w którym będziesz stacjonował :) Może na deptaku się spotkamy nie znając się.Ja szybko wpadam w oko płci odmiennej :lol: Więc jesli znajdę sie na tym deptaku w odpowiedniej porze,to na pewno zawiesisz oko na mej osobie :lol:
Haha:lol: :lol: :lol: narazie to moja słodka tajemnica 8-) ,ALU na pewno się spotkamy ;) na deptaku i nie tylko, bo ja lubię tańczyć :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Alicja Jed
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 mar 2016 21:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dąbki k/Koszalina 21.05-11.06.2016

Post autor: Alicja Jed »

Super... Ja też uwielbiam taniec :) Z tego co wyczytałam na forum to w Dukacie są najlepsze wieczorki :) ,ale to się okaże,gdzie grają najlepsza muzę do pląsów.Zatem Men do zobaczenia na tańcach :D :D :D
ODPOWIEDZ