Kołobrzeg 15.05. rower

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Andrzej J
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 13 sie 2014 15:45

Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: Andrzej J »

Witam. Od 15 maja będę przebywał w sanatorium Mewa w Kołobrzegu. Planuję zabrać ze sobą rower. Poszukuję towarzystwa do rowerowych wycieczek. Zainteresowanych proszę o kontakt na forum. Jakoś umówimy się na miejscu. Pozdrawiam. Andrzej
elap50
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 24 kwie 2014 09:34

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: elap50 »

będę w Kołobrzegu od 18 maja ale w sanatorium Podczele...są tam rowery więc planuje również wycieczki rowerowe :D
Ewa -ewcyk
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 09 kwie 2013 22:53

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: Ewa -ewcyk »

A z jakiego miasta będziesz jechał, bo ja również wybieram się do Kołobrzegu od 15 maja i chętnie się z kimś zabiorę oczywiście za opłatą. :kwiat:
Andrzej J
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 13 sie 2014 15:45

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: Andrzej J »

Jadę bezpośrednio autobusem. Dużo jeżdżę rowerem, bardzo to lubię. Zazwyczaj jeżdżę codziennie i robię sporo kilometrów. W towarzystwie raźniej,dlatego szukam fanów kolarstwa,którzy będą w Kołobrzegu od 15 maja. Pozdrawiam.
Andrzej
blondyn
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 19 mar 2015 15:13
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: blondyn »

Byłem w Kołobrzegu z rowerem 3 lata temu w czerwcu. Nie miałem czasu na nudy. W okolicy są piękne ścieżki rowerowe. W jedną niedzielę wybrałem się z rowerem promem na Borholm, gdzie udało mi się przejechać ponad 40 km i tym samym promem w ten sam dzień wrócić do Kołobrzegu (proponuję wziąć ze sobą kanapki). Jak ktoś jeździ bez kasku to tam kaski nie są obowiązkowe. Zresztą rower w sanatorium to rzecz obowiązkowa, nie jest człowiek skazany tylko na siedzenie na ławeczce. Wycieczki samemu też są przyjemne i nie krępujące. Należy pamiętać o dobrym łańcuchu lub grubej lince (licho nie śpi). Pozdrawiam :)
Andrzej J
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 13 sie 2014 15:45

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: Andrzej J »

Szukam chętnych do jazdy szybszej niż spacerowej.Trasy w okolicach poznałem już w 2014 r.Nie boję się połykania kilometrów. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych. :D
Andrzej J
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 13 sie 2014 15:45

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: Andrzej J »

Gdzie podziali się rowerzyści????? :D
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: asiulek »

Andrzeju, spotkasz na szlaku :) też kilka razy miałam rower i właśnie tak było :) pozdrawiam
Andrzej J
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 13 sie 2014 15:45

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: Andrzej J »

Nie jest istotne kto w jakim będzie sanatorium a wyłącznie chęć połykania kilometrów .Można skoczyć rowerami na rybkę do Mielna. W Boże Ciało zabiegów nie będzie... co wtedy robić?? Z miłą ekipą jeździć po okolicy.... Pozdrawiam i zapraszam do wspólnych jazd.
Andrzej :D
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg 15.05. rower

Post autor: asiulek »

Życzę Ci powodzenia :)
ODPOWIEDZ