Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
reneta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 27 kwie 2016 12:15
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: reneta »

Wyjazd z okolic Srody Wielkopolskiej ;)
reneta
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 27 kwie 2016 12:15
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: reneta »

Witam kto jedzie w tym terminie? :?: :?:
Adamkor
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 12 maja 2016 10:35
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: Adamkor »

Witaj Renato!
Ja też tam jadę, choć trzy dni później.
Zaczynam tak jakoś dziwnie, bo od soboty 3.07.16.
Tak po znajomości zarezerwuj mi jakiś fajny pokój z równie fajnym towarzystwem :D
Odwdzięczę się.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: jan19557 »

Tu nie ma żadnej rezerwacji a zważywszy na wasz termin będziecie nie w Jutrzence tylko w Hutniku i w tej chwili nikt wam nic nie powie bo lada dzień będzie zakończony remont. Z zewnątrz dość gęsto okien co moim zdaniem może świadczyć o niedużych pokoikach. Poza tym nie ma ani jednego balkonu w budynku. Na miejscu będzie tylko stołówka i część zabiegów suchych.
Tu przyjazdy są w różnych terminach. Ja zaczynałem w niedzielę inni w sobotę a jeszcze inni w środku tygodnia. Możliwe, że w nowym budynku będzie inaczej. Powodzenia
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: Betina71 »

jan19557 pisze:Tu nie ma żadnej rezerwacji a zważywszy na wasz termin będziecie nie w Jutrzence tylko w Hutniku i w tej chwili nikt wam nic nie powie bo lada dzień będzie zakończony remont. Z zewnątrz dość gęsto okien co moim zdaniem może świadczyć o niedużych pokoikach. Poza tym nie ma ani jednego balkonu w budynku. Na miejscu będzie tylko stołówka i część zabiegów suchych.
Tu przyjazdy są w różnych terminach. Ja zaczynałem w niedzielę inni w sobotę a jeszcze inni w środku tygodnia. Możliwe, że w nowym budynku będzie inaczej. Powodzenia
Skąd Twoja pewność,że będą w Hutniku a nie w Jutrzence? ;)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: jan19557 »

Bo od chwili otwarcia Hutnik będzie przeznaczony tylko na ZUS, NFZ a Jutrzenka dla komercji. Być może, że w Hutniku będą tylko niektóre schorzenia . Tego dowiemy się po otwarciu sanatorium. W sąsiednim budynku Zacisze z drugiej strony parku (na ukończeniu remont) będzie też miejsce dla sercowców . Wszystko się wyjaśni jak to wszystko uruchomią.
Adamkor
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 12 maja 2016 10:35
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: Adamkor »

Janie, ależ jesteś poważny.
Z ta rezerwacją to był żart, tym bardziej, że przecież nie znam Renaty, a powołuję się na znajomość.
Nie mniej powiedziałeś coś ciekawego - że będziemy w Hutniku.
Na skierowaniu mam napisane SANATORIUM UZDROWISKOWE JUTRZENKA Adres: WIENIEC-ZDRÓJ, BRZOZOWA 1, co moim zdaniem wskazuje na Jutrzenkę.
Z tego co przeczytałem w Jutrzence jest niezły standard, a standard Hutnika jest nieznany, oprócz tego, że nie ma balkonów.
Zasadniczo nie przeszkadza mi to, ale wydaje mi się, że skoro mam napisane Jutrzenka, to tam powinienem być.

Inna sprawa, to taka, że chciałbym zabrać ze sobą rower. Czy jest możliwość "garażowania" go gdzieś ?
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: asiulek »

Witaj Adamkor, ja zawsze jak biorę rower dzwonię do ośrodka i pytam o możliwość "garażowania", zawsze taka możliwość była i nie dostałam odmowy ;) spróbuj, pozdrawiam :kwiat:
madam
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 12 maja 2016 10:43
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: madam »

Witaj Renato ja zaczynam turnus od 28.06.
Adamkor
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 12 maja 2016 10:35
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka 29 czerwiec

Post autor: Adamkor »

Asiulek,
dzięki za poradę, zadzwonię w poniedziałek.
Mam jednak nadzieję, że odezwie się jeszcze ktoś kto już przerabiał temat rowerowy w Wieńcu.
ODPOWIEDZ