Ciechocinek, 20.07- 10.08

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: Celinka52 »

Witam. Jadę do Ciechocinka z NFZ, termin od 20.07 do 10.08. Czy wybiera się tam wtedy ktoś z Zamojszyzny? Będę w pensjonacie ,, Gracja,, A czy jedzie może ktoś autem? Jesli ma wolne miejsce, dołączę, dokładając sie do kosztów podróży.
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: Celinka52 »

Witam ! Czy w dalszym ciągu nikt nie ma skierowania do Ciechocinka w w/w terminie?
jolanta-rybnik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 29 gru 2015 20:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: jolanta-rybnik »

witaj Celinka 52
Ja byłam w Gracji w lutym 2016 .Trafił mi się turnus dla seniora ,średnia wieku ok 70. Baza zabiegowa na miejscu, jedzenie dobre ,obsługa też ,lekarz prowadzący murzynek ale bardzo sympatyczny. Minus to brak tańców i wieczorka zapoznawczego ,ale obok są trzy sanatoria gdzie grają codziennie ,więc nie ma problemu z parkietoterapią. Blisko kościół i centrum. Nie mam porównania bo byłam pierwszy raz w sanatorium. Pokoje głównie dwu osobowe z łazienkami, dość czyste. Szału nie było ale w dobrym towarzystwie da się przeżyć. NA początku była trochę zniesmaczona ale teraz bardzo miło wspominam. Ja byłam w zimie ,więc wszystko było szaro-bure ale zapewne wiosną i latem jest tam pięknie. Ciechocinek ma swój urok ,więc głowa do góry będzie dobrze.
pozdrawiam Jolanta
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: Celinka52 »

Witaj Jolu! Bardzo, bardzo dziękuję za odzew. Już myslałam, że mam towarzyszkkę, a Ty ,,po ,, Szkoda:( Wiem, że tam szału nie ma, poczytałam sobie i mniej więcej wiem, co mnie czeka. Za to liczyłam na fajne towarzystwo, a tu cisza, nikt sie nie odezwał z mojego turnusu, może póżniej a może to tez turnus seniorów, więc oni nie buszuja raczej po NS. Pozdrawiam serdecznie ze słonecznej Zamojszczyzny :kwiat:
jolanta-rybnik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 29 gru 2015 20:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: jolanta-rybnik »

witaj Celinka 52
Ja tez ogłaszałam się przed moim wyjazdem na forum i nikt się nie odezwał. Zdałam się na łaskę losu ,nic nie rezerwowałam wcześniej i dostałam fajną koleżankę z Lublina. Więc głowa do góry ,będzie dobrze. Teraz jest już cieplej ,dłuższy dzień ,Ciechocinek będzie tańczył. Czajniki są na korytarzu, zmiana pościeli też na życzenie, możesz zabrać szlafrok i na basen w nim chodzić. Pozdrów ode mnie pokój 407. Po prawej stronie są pokoje z balkonami ,ja miałem bez balkonu ale w sumie w zimie to nie przeszkadza.Ja bardzo miło wspominam ten pobyt.
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: Celinka52 »

witaj Jolu :kwiat: Dzieki za dalsze relacje i wzkazówki.Dalej żadnego odzewu na mój post, ale masz rację- na pewno na miejscu poznam fajnych ludzi i pobyt będzie udany, a jesli jeszcze dodatkowo piszesz, że nie jest tam tak tragicznie, to juz się cieszę na ten wyjazd. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :D
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: Celinka52 »

I dalej cisza? Naprawdę nikt nie jedzie 20 lipca do Ciechocinka? Przeciez to już za 2 miesiące. A może az za dwa miesiące.... :D :D :D
ramons
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 121
Na forum od: 09 kwie 2013 17:37
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: ramons »

To co napiszę nie będzie raczej pocieszające . Dwa razy przed wyjazdem do sanatorium szukałem chętnych do wspólnej jazdy na forum i niestety w obu przypadkach nikogo nie znalazłem . Na miejscu natomiast okazało się że chętni owszem byli , tylko z forum nie korzystają . W tym roku w Ciechocinku aż za dużo było chętnych na wspólny powrót :)
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: Celinka52 »

Witaj Ramons ! Dzięki za pocieszenie- niepocieszenie :) A pociecha jest taka, że może przynajmniej powrót będzie łatwiejszy, bo jak kombinuję, to do Ciechocinka pojadę z Zamościa busem do W-wy i ze stolicy także busem do Ciech. chyba, że ktos zna łatwiejsszy dojazd?
ramons
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 121
Na forum od: 09 kwie 2013 17:37
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek, 20.07- 10.08

Post autor: ramons »

Jest autobus z Lublina do Ciechocinka :) tutaj masz jego plan jazdy http://www.pkstomaszowmaz.pl/kursy/Lubl ... k_1305.pdf
ODPOWIEDZ