Krynica Zdrój Watra 02.07

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Timuszka 86
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 maja 2016 23:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: Timuszka 86 »

No i decyzja jest pierwszy taki wypad :D startuje z małopolskiego okolice chrzanowa no i co wakacje fufunduje NFZ i czas zacząć zbierać ekipe :D
Awatar użytkownika
Celinka52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1354
Na forum od: 08 maja 2016 14:26
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: Celinka52 »

Fajnie, mi tez NFZ funduje wakacje ale dopiero od 20 lipca. Miłego wypoczynku:)
beatricz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 169
Na forum od: 05 mar 2013 14:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: beatricz »

Ja będę w Krynicy ale dopiero 18 lipca .
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Witam serdecznie , jak czytam dowiaduję się , że wybierasz się do Krynicy Zdroju w dodatku do Watry . Jeśli interesują Ciebie informacje odrośniętego w/w obiektu polecam przeczytać mój link o tym obiekcie . W miarę możliwości postaram się udzielić odpowiedzi na ewentualnie nurtujące Ciebie pytania . Generalnie mogę powiedzieć , że masz fart trafiając właśnie na Krynicę Zdrój to perła naszych polskich uzdrowisk tutaj można znaleźć i ciszę i góry i możliwość korzystania z zabiegów tanecznych obiektów do tego jest cała masa. Ale jak obiecałem przesyłam link dotyczący obiektu w którym będzie Ci dane zamieszkać przez 3 tygodnie . Podrawiam i życzę powodzenia.

http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... 80#p167680
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23838
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Timuszka 86 zbiera ekipę do Krynicy z naszego forum :)
wyjeżdza Jerzy 1 z Dolnośląskiego ale sanatorium Dom Zdrojowy Krynica 1.07.2016 r 8-)
Sergio w dziale oceniam sanatorium opisz kuracje informacje będą
przydatne wyjeżdzającym pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Nie wiem czy wyczerpałem temat Watry ale ku przypomnieniu wklejam tekst z 2014r.
Re: Krynica Zdrój Sanatorium Watra

Postprzez sergio_1 2 3 4 » So, 24 maja 2014, 21:43

Sanatorium Watra położone jest w samym centrum Krynicy jakieś 50 metrów na deptakiem i tuż nad skrzyżowaniem dróg na Tylicz i Muszynę. Jest to 4 piętrowy budynek. Budynek jest po remoncie pochodzi na moje oko z lat 70 siątych. Wyposażony w szybką windę. Recepcja , stanowisko dyżurujących pracowników znajduje się na 1 piętrze na przeciwko stołówki. Wchodząc do budynku i jadąc winda na wyższe piętra nie można ominąć recepcji , winda zawsze zatrzymuje się na 1 piętrze tam jesteśmy zlustrowani przez pracownika dyżurującego. Co ma zalety i wady nie mnie to oceniać :D . Pokoje są 2, 3 i jedno osobowe. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie zadzwonić . Personel jest miły i uczynny po za starszym panem z recepcji chyba dawnym wojskowym ( nie jest zbyt uprzejmy). Jasną postacią w śród lekarzy jest postać Pana Krzysztofa Kuli. Który potrafi zaciekawić swoim wykładem o Krynicy , zabiegach oraz samym żywieniu , warto jego posłuchać . Jest ponad to chodzącą historią kto zechce znajdzie na temat jego potomków wiele w Internecie . Jest przemiłym człowiekiem , przepisuje zabiegi te które naprawdę nam są potrzebne. Chociaż generalnie nie sa one za bogate, ale można znaleźć i takie których nie mają inne sanatoria np. suchą kąpiel kwaso węglową tutaj spotkałem to po raz pierwszy. Wszystkie zabiegi są usytuowane w większości w suterynie oraz na piętrze. Personel jak wspominałem jest grzeczny i naprawdę uprzejmy frontem do bywalców tego sanatorium. Kuchnia jest naprawdę smaczna , można dostać repetę z której często korzystałem ze względu na smaczne posiłki. Mój pokój na 3 piętrze dwójka wyposażony w pełny węzeł sanitarny , prysznic , radio , telewizor na zamówienie za opłata . Czajniki owszem ale na korytarzu , ale nie szkodzi. Mankamentem było tylko to , że mieszkając w dalszej części budynku mimo , że korzystaliśmy z windy nie obeszło się bez schodów w przejściu miedzy obiema częściami budynku. Może to stanowić problem dla kuracjuszy z wózkiem.Przed budynkiem miejsce może dla 10 samochodów , bez opłaty. Chętnych do parkowania w innym płatnym miejscu poniżej Watry nie brakowało. Ale ogólnie nie jest tak źle z zaparkowaniem. Na terenie Watry nie były organizowane potańcówki , ale można to nadrobić było w pozostałych obiektach w Krynicy czego naprawdę jest pod dostatkiem. Polecam pod rozwagę przezornym , że dobrze się ubezpieczyć na wszelki wypadek dodatkowo. Ja tego nie zrobiłem i złamałem podczas pobytu nogę. Okazało się , ze pobyt nie obejmuje ubezpieczenia ale każdy musi o tym zdecydować sam. Na 3 piętrze jest taras widokowy ,polecam korzystać z niego. Dzwoniąc dowiedziałem się ,że jest sieć WI Fi. Niestety ale kiepsko działa, jeszcze przy tzw recepcji można złapać sygnał . W innych miejscach raczej się Internetu nie da odbierać , sporadycznie możne na korytarzu , generalnie sieć jest kiepska. Wycieczki były oferowane , ale robiliśmy to we własnym zakresie. Jeśli sa jeszcze jakieś pytania proszę pytać
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Widok Watry z nad Domus Sanatoryjnego nad Wojskowy Szpitalem Uzdrowiskowym,

Niestety nie można wstawiać dokładniejszych zdjęć ze zrozumiałych powodów . Watra jak powiększysz to budynek z napisem Watra
Załączniki
Krynica 2013r 110.JPG
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Wejście do Sanatorium Watra wprawdzie widok sprzed 3 lat ale chyba nie wiele mogło się zmienić .
Jedna z zalet - wszędzie blisko , kościół , deptak kawiarenki , dla pragnących zabawy Prezydent jak miejsce uciech :)
Załączniki
Wejście do Sanatorium Watra.jpg
Awatar użytkownika
sergio_1 2 3 4
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 19 sty 2014 19:04
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój Watra 02.07

Post autor: sergio_1 2 3 4 »

Timuszka 86 nam jakoś ucichł czyżby już była w Krynicy > ?, A może się pakuje właśnie ?:) Cóż temat troszkę przycichł . Ale Krynica i Watra jest na swoim miejscu i tego się trzymajmy :) Ni będzie w końcu tam sama . :D
ODPOWIEDZ