Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jagoda0308
Posty: 4
Na forum od: 16 maja 2016 18:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Post autor: jagoda0308 »

Dzień dobry. Od 16-go września rozpoczynam turnus rehabilitacyjny w Gościmiu koło Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkam w Sosnowcu. Dojazd pociągiem to kilka przesiadek. Chętnie porozmawiam z kimś kto był w tym sanatorium w tym roku jak również z osobami z moich okolic które też mają skierowanie do Gościmia od 16-go września. Kontakt tutaj albo na skype: jagoda0308. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Jadwiga
jagoda0308
Posty: 4
Na forum od: 16 maja 2016 18:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Post autor: jagoda0308 »

Niestety okazuje się, że nie mogę tutaj odpowiadać na wiadomości ponieważ mój staż na forum jest bardzo krótki. Kontakt pozostaje tylko jako odpowiedź na post lub przez skypa który podałam w poprzednim poście - jagoda0308.
Do krzysieeekKKK20 - czytałam sporo opinii na temat ośrodka w Gościmiu często sprzecznych. Najbardziej przeraziły mnie opinie że pokoje sa bardzo brudne. Czy to prawda?
Barbara777
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 09 cze 2016 12:51
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Post autor: Barbara777 »

Dzień dobry! J też jadę do Gościmia od 16 wrześni z ZUS. Jestem z okolic Bydgoszczy :)
jagoda0308
Posty: 4
Na forum od: 16 maja 2016 18:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Post autor: jagoda0308 »

Dzień dobry. Miło mi cię powitać Barbaro :) . Też mam skierowanie z ZUS-u. Jesteś pierwszą osobą która się odezwała. Fajnie by było się poznać, przed nami całe 24 dni w Gościmiu. Jak już wcześniej napisałam jestem z Sosnowca. Do Gościmia mam 500 km. Będę chciała przyjechać tam jeden dzień wcześniej. Ponoć tam zdecydowana większość kuracjuszy pochodzi z wielkopolskiego. Ciekawa jestem czy z moich stron ktoś się trafi.
Awatar użytkownika
malwa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 13 paź 2009 02:05
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Post autor: malwa »

Witam:) nie wiem jak jest w pokojach bo byłam prywatnie i mieszkałam w domku. Standard pozostawia trochę do życzenia, ale nie to jest najważniejsze;)
Miejsce jako takie jest urocze, położone tuz nad jeziorem, cisza i spokój...:) dużo ciekawych miejsc do zobaczenia np wysepki kormoranów.
Na miejscu parking, kawiarenka z wieczorkami tanecznymi i dużo miejsca do spacerowania. Kuchnia...rewelacja! posiłki przygotowywane na miejscu.
Jeżeli lubisz spokój i przyrodę to na pewno będziesz zadowolona, tego Ci życzę :kwiat:
jagoda0308
Posty: 4
Na forum od: 16 maja 2016 18:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Post autor: jagoda0308 »

Dzień dobry. Dziękuję za informacje. Już nie mogę się doczekać tych widoków i spokoju. Jeżeli jeszcze pogoda dopisze to nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Pozdrawiam cię i życzę miłego wieczorku. :)
diorka
Posty: 3
Na forum od: 23 sie 2016 21:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Post autor: diorka »

Witam. Byłam w tym oś na reh. w kwietniu. odpowiadając na pytanie o standardzie pokoi to różnie jak się trafi, jest częsc nowa i częśc z starego budownictwa, tam jest masakra rdza, ściany brudne (zalezy od pokoju). a czy brudno jak sobie nie ogarniesz to będzie rud, bo sa niby panie co sprzątają, ale tak wiecie na odpieprz. Fakt nie było co tam robic, ale jest kawiarnia można sobie posiedziec . ja byłam wygrana bo pojechałam autem, a tam do sklepu 3 km, troszkę daleko dla tych co mają problemy z poruszaniem się. Życzę Wam miłego rehabilitowania się.
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gościm 16.09. - 09.10.2016r

Post autor: kasiula »

Ja byłam czerwiec tego roku...Pokoj miałam nad samą kawiarnią dwuosobowy...więc nad kawiarnią to całą dobę mialam Wifi....bo tak to jest w kawiarni i na korytarzu przy pokoju w ktorym bylam.widok był piekny na jezioro ...ciekawy jest balkon-integracyjny hi hi...jez przegród wiec jeden dlugi dla chyba 6 pokoi...czerwiec byla pogoda mozna było poplywac kajakami i rowerkaei wodnymi. ...do sklepu daleko to fakt...sa rowery do wynajecia 2 zł na godzinę. .ale kawiarnia jest tak zaopatrzona ze nawet wiecej towaru niz w sklepie we wsi...bedziesz mogła grzybki zbierac i suszyć -są suszarnie ale płatne. .cen nie wiem bo jeszcze grzybków nie było. ...są organizowanr różne rozrywki....to jakiś bal przebierancow. ..to jakas ala cyganka....spiewa...to takie tam czary mary....ha ha...jakiś niby magik. ...prawie codziennie coś. Sniadanie o 8.00 obiad 13.00 k9lacja 18.00....przygotuj się na las i jezioro. ..bo tylko to jest dookoła. Pozdrawiam..a pokoj moj to 108 chyba dobrze pamietam.....fajny....tak mowili inni ze ale ladny....poproś może się uda
ODPOWIEDZ