DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Alicja1691 »

Właśnie dostałam przydział do Długopola do sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8 września , może ktoś też :?:
Andrew1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 05 kwie 2014 20:17
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Andrew1 »

No i fajnie bylem w Długopolu już 3 razy i jadę 4 raz ale byłem w Mieszku,będę trochę szybciej 24.08.Pozdrawiam i miłego wypoczynku .
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Alicja1691 »

No to kilka dni będziemy w tej samej miejscowości , ja zaczynam 8 września i będę tam pierwszy raz . Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Alicja1691 »

Odświeżam mój temat , bo do wyjazdu niecałe dwa miesiące , a tu cisza :( nikt z forumowiczów nie dostał podobnego przydziału :?: Prawdę mówiąc nie spodziewałam się nawału odpowiedzi , bo... w całym Długopolu to raptem ok.180 kuracjuszy przebywa , co w takiej Krynicy np.to tyle w jednym obiekcie może być. Ale ciągle mam nadzieję ,że może jednak ktoś z forum tam się pojawi i będzie :o Pozdrawiam :kwiat:
Bekas
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 lip 2016 01:07

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Bekas »

Witam, planuję wybrać się w sierpniu do Długopola na wypad płatny. Proszę o doradztwo tych, co znają miejscowość. Budynek którego sanatorium polecacie - gdzie najwyższy komfort i na pewno winda?
Miło będzie jak ktoś się odezwie :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Alicja1691 »

Witaj Bekas na forum .
Ja jak pisałam jadę do Długopola pierwszy raz . Mam tylko wiedzę teoretyczną ze strony internetowej uzdrowiska . Wg mnie najlepszymi obiektami są Willa Dąbrówka ( po generalnym remoncie w 2012r) i MIESZKO -szpital uzdrowiskowy . MIESZKO ma przewagę , że dużo zabiegów jest na miejscu , jest winda . W obu obiektach są jadalnie . Jest jeszcze w Długopolu Hotel SPA Dwór Elizy , ale to już typowa komercja , ale jest tam basen . Tyle mojej wiedzy teoretycznej ,praktyczna będzie dopiero we wrześniu ;) Pozdrawiam :)
Bekas
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 lip 2016 01:07

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Bekas »

Dzięki. No to jak nic będę wcześniej weryfikować informacje ze stronki. Zaszalałam z organizacją życia i jadę już 17 lipca! Tak przyśpieszyłam! Poczułam pilną potrzebę laby, spokoju i "nicniemuszenia" :) Zamówiłam pakiet z samymi masażami - może mnie zbiorą do kupy ;)
Wybrałam Dąbrówkę, z powodów o których pisałaś. Po powrocie podzielę się opinią. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Alicja1691 »

Super , czekam w takim razie na opinie :D
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: Alicja1691 »

Bekas pisze: Zaszalałam z organizacją życia i jadę już 17 lipca! Po powrocie podzielę się opinią. Pozdrawiam
Hej :!: I jak jesteś w Długopolu , czy już wróciłaś Bekas :?: Taka jestem ciekawa relacji . Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: DŁUGOPOLE-ZDRÓJ, Sanatorium "DĄBRÓWKA" od 8.09.2016

Post autor: ewasz »

Qrde a ja byłam w Długopolu 22 lipca i nawet wchodziłam do "Dąbrówki" zobaczyć jak jest w środku. Byłam tylko jedno popołudnie, wypiliśmy z małżem kawę w Horusie, pospacerowaliśmy po parku i nie tylko, napstrykałam masę zdjęć i wróciłam do Lądka. Dłgopole spodobało mi się :) Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ