Ustroń Malwa od 14-08-2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: agat »

Witam
czy ktoś wybiera się w terminie 14-08-2016 do 04-09-2016 do Ustronia do Malwy :?: :?:
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: agat »

czy nikt nie wybiera się w tym terminie, może źle, że tam jadę....
ewaje191
Posty: 1
Na forum od: 01 lip 2016 12:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: ewaje191 »

Ja jadę. Zarezerwowałam sobie "jedynkę", ale niestety byłą tylko w studio.
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: agat »

to tak jak ja, również zarezerwowałam jedynkę w studiu
:)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: alka50+ »

Witajcie...byłam w Malwie.Trochę już czasu mineło...chętnie tam wrocę. Też miałam jedynkę w studio. Fakt ,że są one malutkie, z małym oknem,trochę ciemne ale z dużą łazienką i dużą szafą. Trafiłam na miłą Osobę w drugim pokoju/też to była jedynka/.
Pobyt bardzo udany. Zabiegi na miejscu, planowo w godzinach. Dopuszczalne uzasadnione zamiany. Lekarz uwzględniał podpowiedzi w tym temacie. Wyżywienie dobre. Miła Załoga. No i oczywiście trafiłam na dobre towarzystwo . Kawiarenka na miejscu/z tańcami/ . Jest gdzie wyjść, zwiedzać .Zależy Kto co lubi.Życzę zadowolenia z pobytu i uśmiechu na każdy dzień. :) :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: alka50+ »

Do Agat...odpowiadając na Twoje zapytania...
Dnia Piątek, 29 Lipca 2016 20:58 alka kołobrzeg <[email].pl> napisał(a)

Witaj Agnieszko..Byłam 7 lat temu..wiele mogło się zmienic ale jestem przekonana ,że jeśli zmiany to na lepsze. Studio to była jedynka plus jedynka-tak miałam.Pokoje male,dość wysoko umieszczone okienko/zabudowa piramidy/ stąd dość mało światła ale cisza i spokoj dla siebie kiedy chcesz a do towarzystwa wychodzisz a jak chcesz...to hi nie wyobrażasz sobie ile taka jedynka pomieści osób. Brak w nich balkonow. Pamietam,ze jak rezerwowalam to uprzedzano mnie ,że są małe i dość ciemne. Ale co

tam...wzielam a towarzystwo bylo super....więc zwiedzałam,bawiłam się a w pokoju tylko spałam i jak wyżej hi hi.

czajnik tv wyrzuciłam z pamięci ale chyba wszystko było...zbyt mało z czasem znaczące więc dałam w tym temacie-wykasuj. Za to zabiegi na miejscu,dobre wyżywienie i miły personel. Nawet jak zagubiliśmy się na trasie/w naszej grupce autkiem/ to po powiadomieniu ich czekali z obiadem. Brak basenu ale był dla nas w Równicy. Każdego ranka witał nas głos p. chyba Mariana z zapowiedziami imprez...z zyczeniami dobrego dnia...było dużo wycieczek w których braliśmy udział...ogniska z pochodniami

...kulig bo zima to była. biesiada z kapelą.piwo w karczmie.. .tance wieczorami...byliśmy bardzo aktywną grupą...do dzisiaj utrzymujemy kontakt. Tego samego życzę i Tobie.Wracaj szczęśliwa.alka

Nie wiem dlaczego ale nie mogłam wyslać do Ciebie bezpośrednio odpowiedzi...pozdrawiam Grono NS oczekujące,przebywajace i wspoinające jak hi było.
forumowicz

Re: Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: forumowicz »

agat pisze:czy nikt nie wybiera się w tym terminie, może źle, że tam jadę....
bardzo dobrze, że tam jedziesz. Super miejsce, super kawiarnia z baletami. Jeżdżę do Złocienia usytuowanego za Malwą. Polecam Ustroń i jego bazę leczniczo- taneczną każdemu. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: agat »

Alka50+ :)
dziękuje za informacje
życzę Ci samych tak udanych wyjazdów jak ten w Malwie :D :D
forumowicz

Re: Ustroń Malwa od 14-08-2016

Post autor: forumowicz »

Agat, polecam basen solankowy w Zakładzie Przyrodoleczniczym (może teraz nazywa się to inaczej). Można wykupić sobie abonament na godziny popołudniowe. Pozdr.
ODPOWIEDZ