Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 568
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: gamlog »

Hej ;) . Jadę do Górnika. Czy ktoś ma w tym terminie przydział tam ? ;)
Pozdrawiam ;)
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: hala5102 »

Ale piękny przydział! Super sanatorium! Pozazdrościć!
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 568
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: gamlog »

Dziękuję :) . Jeżeli byłaś tam, możesz napisać coś o tym sanatorium, miejscowości ? ;)
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: hala5102 »

gamlog pisze:Dziękuję :) . Jeżeli byłaś tam, możesz napisać coś o tym sanatorium, miejscowości ? ;)
Super zabiegi, nie miałam problemu ze zmianą jakiegokolwiek zabiegu, gdy któryś zabieg mi nie odpowiadał. Na parterze znajduje się kawiarenka, gdzie można codziennie potańczyć przy muzyce i śpiewie muzyka. Jest stoisko komputerowe, z którego można korzystać. Winda. Na 4 piętrze jest pralnia, a na każdym piętrze jest prasowalnia. Stół do tenisa i snookera, SPA, zabiegi w budynku obok (przejście łącznikiem). Personel sympatyczny. Posiłki bez zastrzeżeń. I to nie tylko moja opinia, ale moich znajomych, których tam poznałam. Poza tym sanatorium ma ładne, wyremontowane pokoje, jest czysto. Jest parking...płatny.
Nad sanatorium góra ze stokiem narciarskim i wyciągiem, poniżej wypożyczalnia sprzętu. Na placu Dietla ciągle coś się dzieje - koncerty, konkursy, zawody, itp. Dużo ciekawych wycieczek, biblioteka, przed stołówką waga, aby móc sprawdzać postępy w przybieraniu, bądź w ubytku na wadze. W miasteczku ładne lokale, gdzie także można sobie potańczyć. Jednak najpopularniejsze są fajfy w Krakowiaku i to już od godziny 15-tej (przynajmniej tak było, gdy ja przebywałam w Iwoniczu). Wieczorki taneczne odbywają się też w KRUS-ie i Sanvicie. W niektórych hotelowych kawiarenkach można posłuchać dobrego jazzu i spożyć wspaniałe smakołyki. Warto wybierać się na wszystkie wycieczki piesze i autobusowe, także zagraniczne (Lwów, Węgry). A ponieważ wycieczki kosztują trzeba wziąć ze sobą trochę kasiory :lol: . Cóż mogę jeszcze dodać? Aha, jeżeli liczysz na kąpiele w basenie, to niestety w Górniku nie ma basenu! Miłego pobytu, miłej zabawy, dobrej rehabilitacji i wspaniałego towarzystwa nie tylko w sanatorium, ale również na fajfach i wycieczkach. I...POZDRAWIAM :)
Awatar użytkownika
dzwoneczek09
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 08 lip 2015 15:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: dzwoneczek09 »

Witam,
Też byłam w Górniku, sama go sobie wybrałam.
Potwierdzam wszystko to, ca napisała moja poprzedniczka.
Wspaniałe miejsce do wypoczynku, zabiegi też dobre, korzystałam z kriokomory prywatnie.
Wspaniali ludzie wokół i piekna okolica.
W lecie działa tańcbuda w barku "na Górce".
Życzę miłego pobytu. :kwiat:
forumowicz

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: forumowicz »

gamlog pisze:Hej ;) . Jadę do Górnika. Czy ktoś ma w tym terminie przydział tam ? ;)
Pozdrawiam ;)
Witam! Co prawda nie Górnik, ale Biały Orzeł. Mój turnus z NFZ zaczyna się wcześniej( 15.09 do 6.10. ) Ale skoro niektórzy twierdzą, że Iwonicz to urocza dziura, prawdopodobieństwo spotkania istnieje ;), jak to w dziurze. Po paru dniach wszyscy się znają. Górnik wysoko, ale Krakowiaka pewnie też zaliczysz. Pozdrawiam.
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 568
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: gamlog »

Po takich opiniach pozostaje mi cieszyć się z przydziału i miło spędzić tam czas :) .
forumowicz

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: forumowicz »

też mam taką nadzieję. :o Jadę tam pierwszy raz, więc wszystko będzie dla mnie "nówka nie śmigana" :D
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: Suzen »

cierpliwa pisze: Górnik wysoko, ale Krakowiaka pewnie też zaliczysz.
Po schodkach,po schodkach,ulica,deptak...i jesteśmy w Krakowiaku.
Z góry na dół.. :roll: .Niektórzy nawet z "wysoka"biegli na" dół "codziennie na balety do Krakowiaka. ;) 8-)
Jak muza odpowiada ,dla chcącego nie ma nic trudnego. ;)
gamlog
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 568
Na forum od: 18 gru 2014 10:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Iwonicz-Zdrój "Górnik" 24.09-15.10.2016

Post autor: gamlog »

cierpliwa pisze:też mam taką nadzieję. :o Jadę tam pierwszy raz, więc wszystko będzie dla mnie "nówka nie śmigana" :D
Ja też pierwszy raz do Iwonicza ;). Pokrywają się nam turnusy, więc na pewno spotkamy się na szlaku do "Krakowiaka" :D
ODPOWIEDZ