Pustkowo 4.11.2016.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
hankalas
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 09 maja 2014 20:20
Oddział NFZ: Lubelski

Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: hankalas »

Witam wszystkich! Czy ktoś jedzie w tym terminie z lubelskiego samochodem,a może w tym kierunku? :)
ola66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 05 wrz 2015 10:47
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: ola66 »

Witaj :) miło ..
Odległy czas masz aż na listopada , byłaś tam już ? Bo jak mogę podpowiedzieć to raczej zmień sobie ośrodek nie tam !!!! a takim terminie i dojazd bardzo zły ...
Powodzenia .
hankalas
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 09 maja 2014 20:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: hankalas »

Witam wszystkich! :kwiat: PUSTKOWO i pusto, tylko ja, chyba zapłaczę sie :roll:
hankalas
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 09 maja 2014 20:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: hankalas »

:roll: :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: GIENIA »

zapewne już masz opracowany plan podróży , ale jeśli mogę podpowiedzieć .... masz fajne połączenie autobusowe z Lublina ... z przesiadką we Wrocławiu .. na miejscu jesteś wcześnie rano :)
Też będe w tym czasie nad morzem , od 6 listopada w Kołobrzegu :)

Miłego i owocnego pobytu życzę :)
Awatar użytkownika
pechowa1dziewczyna
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 03 sie 2015 10:40
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: pechowa1dziewczyna »

Nie słuchaj i nic nie zmieniaj miejsca rehabilitacji.
Byłam tam rok temu właśnie w listopadzie i wspominam ten pobyt bardzo dobrze. Jedyne co to krótki dzień. Ale odpoczęłam ,rehabilitacja przyniosła korzyści. W listopadzie nie ma już turystów co jest na plus. Pogoda była super jak na listopad jedynie w ostatnim tygodniu spadło trochę śniegu ale temperatura nie była niska. Nie będziesz żałować. Zobaczysz:)
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: Remik »

Popieram Pustkowo może wydawać się puste ale dla mnie to bardzo klimatyczna wioska byłem w nim kilka razy i było cudownie .Nie byłem co prawda w ośrodku sanatoryjnym nie mniej warto jechać i samemu wyrobić sobie opinię. Jak pech będzie chciał to nic się nie uda lub uda wszystko.Jeden turnus gdzie będzie pech co do ludzi i nie wypał totalny a kolejny ludzie ok i wszystko się udaje.Sam pocieszam się bo tam gdzie jadę też mi odradzają i wiesz co? jadę choćby nie wiem co a może to ten turnus gdzie napisze same pochwały kto wie . jest takie przysłowie "zamienił stryjek siekierkę na kijek" a co jeśli ten wyjazd będzie ok a ty zamienisz go na znacznie gorszy ?
hankalas
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 09 maja 2014 20:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: hankalas »

GIENIA nie rozumiem takiego połączenia Lublin - Wrocław - Pustkowo- będę jechała 2 dni :D
A co do zmiany sanatorium to na pewno nie zmieniam, lubię ciszę, szum morza i dobre zabiegi.
Na swojej życiowej drodze raczej spotykam miłych i życzliwych ludzi, więc wszędzie czuję się dobrze, martwi mnie tylko podróż nie wiem czym tam się dostwć :roll: Może ktoś mi coś podpowie :serce: :kwiat:
hankalas
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 72
Na forum od: 09 maja 2014 20:20
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: hankalas »

:) :kwiat:
forumowicz

Re: Pustkowo 4.11.2016.

Post autor: forumowicz »

Hankalas ,
masz pociąg bezpośredni z Lublina do Szczecina : 4;54 w Szczecinie jesteś 13:10 , następnie masz połączenie do Pustkowa o godzinie 14:00 , na miejscu jesteś 16:41 ,
Możesz rozważać różne opcje z przesiadkami również , jednej nie unikniesz ponieważ do Pustkowa nie da się dojechać bezpośrednio , oczywiście poza opcją podróży swoim autem .

pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ