Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
satgol
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 27 cze 2016 21:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: satgol »

Witam. Dostałem skierowanie do Szczawna-Zdroju. Czy ktoś ma w tym terminie przydział tam ? ;) Ktoś był i może coś napisać na temat tego sanatorium ? :)
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: asiulek »

Witaj Satgol, jadę tam za trzy tygodnie, w zeszłym roku też tam byłam i wróciłam zadowolona, co Cię interesuje, pytaj , spróbuję odpowiedzieć, pozdrawiam :kwiat:
satgol
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 27 cze 2016 21:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: satgol »

Najbardziej interesuję mnie sam ośrodek, jak pokoje i oczywiście baza zabiegowa ;).
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: asiulek »

Większość pokoi w budynku jest po remoncie, pokoje ładne, ja byłam z ZUSu , ZUS był na trzecim piętrze, pokoje od strony parku są z balkonami i są jaśniejsze. Być może przez rok następne pokoje zostały wyremontowane, ale tego dowiem się niebawem. Ja miałam zabiegi na miejscu, moim zdaniem baza zabiegowa dobra, rehabilitanci mili, udawało się przełożyć niektóre zabiegi. Na basen dowozi autokar, ok. 2 km do aquaparku w Wałbrzychu, na basenie 1 godzina, ćwiczenia 20 min, reszta czasu do wykorzystania według uznania.Jedzenie.....nie polecam diety, ludzie narzekali, że bezsmakowa, jeżeli nastąpiły jakieś zmiany, to dowiem się o nich po przyjeździe, a turnus zaczynam 21 lipca, pozdrawiam :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: Zosia »

Asiulek nic się nie zmieniło przez rok. Byłam w ubiegłorocznym maju i w tym. Troszkę inne mam zdanie odnośnie pokoi. Tych wyremontowanych jest chyba 16 (nie jest to liczba pewna) ,
większość jest odświeżona tzn pomalowana ale z łazienkami tylko przysznic za plastikową zasłonką. Nie wiem ile jest jeszcze tych najgorszych bez łazienki. Generalnie przydzielają tylko 3 i 4 os. choć mogą być wyjątki ;) Na moim turnusie jedna kuracjuszka ostrą kłótnią będąc o 6 rano wywalczyła 2 os. Mnie też z 1 os. się udało ale ja byłam tam już po raz 7 i naprawdę wszyscy starali się by mi pomóc . Myślę, że w listopadzie będzie już łatwiej , komercji mniej to i dobrych pokoi więcej. Chodnik na schodach dalej z dziurami :lol: ale było cudnie i ......... pewnie jeszcze tam wrócę :D
Jedzenie dla mnie nie jest specjalnie ważne więc ja nie narzekałam i z poobijanych kubków też sie śmieliśmy a jedna łyżeczka na stole tylko zaciskała więź :lol: choć po raz pierwszy nie wzięłam diety :lol: . Dobra rada jak ktoś nie musi :lol: .

Pozdrawiam i już mogłabym jechać z Tobą :)
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: asiulek »

Zosieńko, to ja Cię zabieram i jeszcze raz jedziesz ze mną :D pozdrawiam i mam nadzieję, że ja również będę zadowolona z pobytu :D :kwiat: :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: Zosia »

Będziesz z pewnością. Kto z pierwszego pobytu ze Szczawna wraca zadowolony temu zawsze tam podobać się będzie . Duchem będę z Tobą :serce: :kwiat: :kwiat:
satgol
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 27 cze 2016 21:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: satgol »

Dziękuję za te opinie :). Mam nadzieję, że i mi będzie się tam podobać ;). Zamierzam być tam z rana, więc może trafię do "lepszych" pokoi jeżeli nie wszystkie są jeszcze po remoncie ;). Pozdrawiam :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: Zosia »

Musisz być koniecznie rano. Zawsze pewna grupa przyjeżdża dzień wcześniej. Ja też byłam wcześniej choć w Domu Zdrojowym nie było wolnych miejsc i tę noc spędziłam w Dąbrówce (50 zł) . Wcześniej się jednak rozejrzałam i byłam przed 7 bez bagażu pierwsza . Zawsze łatwiej się dogadać jak nikogo nie ma :) Na Twoim miejscu jeśli mogłabym radzić zadzwoniłabym wcześniej i gdyby była możliwość wcześniejszego noclegu w Domu Zdrojowym to bym z niego skorzystała potem już raczej nie przenoszą bo jeśli nie w Domu Zdrojowym to uważam , że nocleg nie jest konieczny aby tylko dojechać raniutko.
Listopad to trochę smutny już okres tak że dobre towarzystwo szczególnie wskazane czego życzę . Pozdrawiam :)
Czy jedziesz z ZUS-su?
satgol
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 27 cze 2016 21:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Szczawno-Zdrój "Dom Zdrojowy" 28.11 - 21.12.2016

Post autor: satgol »

Tak, jadę z ZUS ;).
ODPOWIEDZ