St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Popromienna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 lip 2016 21:41
Oddział NFZ: Śląski

St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: Popromienna »

Cześć! Czy ktoś z forumowiczów jedzie na turnus do Świeradowa od 01.08.2016? Ujawnijcie się;) Ja jadę do sanatorium po raz pierwszy w życiu i nie mam pojęcia czego się spodziewać ;) Ktoś już tam był? Jakieś rady? Ktoś jedzie z okolic Śląska, może wspólny dojazd? Piszcie! Pozdrawiam!
Popromienna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 lip 2016 21:41
Oddział NFZ: Śląski

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: Popromienna »

nikt tam nie jedzie??? aż tak źle? :|
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: Remik »

O samy Świeradowie jest sporo na forum w tym moje posty, twój ośrodek jeden z wielu w mieście , w samym obiekcie nie byłem ale zabiegi i okolice czy wycieczki będziesz ukontentowana :) ,teraz pozostaje szukać czy jeszcze z forum się ktoś pojawi nie mniej będą tam inni :)

ps po wglądzie do internetu przypomniałem sobie jak byłem to obiekt nie był ukończony więc dlatego miałem pomroczność jasną :)
Popromienna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 lip 2016 21:41
Oddział NFZ: Śląski

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: Popromienna »

Dzięki Remik! No ja się właśnie naczytałam różnorakich opinii, sprzed kilku lat, nie były zbyt pochlebne, stąd mój post. No ale nic, do odważnych świat należy :) jestem sanatoryjnym żółtodziobem więć pewno będą mnie wkręcać hahah, chyba że masz jakieśrady, bo widzę, że jesteś dość aktywny w tym temacie :) Znasz jeszcze jakieś inne fora, gdzie kuracjusze którzy wybierają się na turnus ogłaszają się na wspólny wyjazd? Aha i czy to prawda, że po 22 nie wpuszczają/wypuszczają z ośrodka?
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23794
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: grazynamackowiak »

Witam popromienna wyslałam informacje na prv pozdrawiam :kwiat:
kamma
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 15 cze 2016 20:12
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: kamma »

Byłam w Lukasie i pobyt był wspaniały. Warunki jak w żadnym innym sanatorium, wszystko na najwyższym poziomie. Ośrodek piękny, pokoje świetnie wyposażone, baza zabiegowa bardzo ok, przesympatyczne osoby prowadzące rehabilitację,basen i jacuzzi też bardzo fajne. Jedzonko pyszne, żaden catering jak w innych ośrodkach. Jest dokąd wyjść po południu i wieczorem, można pojechać na wycieczki,ja byłam w listopadzie i nie było mowy o nudzie. W sierpniu z pewnością będzie jeszcze piękniej :) Udanego wyjazdu :)
Popromienna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 lip 2016 21:41
Oddział NFZ: Śląski

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: Popromienna »

Hej Kama!
Dzięki za info! A byłaś z zus czy prywatnie?
Popromienna
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 12 lip 2016 21:41
Oddział NFZ: Śląski

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: Popromienna »

Kamma,

a jakie miejsca na popołudniowo-wieczorną rozrywkę mogłabyś polecić?
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: malgorzatas »

Witaj Popromienna :kwiat: ja polecam jednak Dom Zdrojowy..W Lukasie też się zabawisz jest dużo miejsc ...Ale chyba najlepszy to Dom Zdrojowy...polecam wycieczki...krajowe i zagraniczne...biesiady...koncerty...wyciąg. ..źyczę miłego pobytu w tym uroczym miejscu...Gosia
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: St. Lukas Świeradów Zdrój turnus 01.08=25/08

Post autor: Remik »

Tak dom zdrojowy najlepszy potupajki stale są a że sporo Niemców możesz się w międzynarodowym towarzystwie zabawić. Niestety ja miałem przesyt bo miałem pokój nad lokalem gdzie imprezowano więc średnio hehe ale zawsze grzecznie się bawiono i sympatycznie
ODPOWIEDZ