Ciechocinek, Gracja 5-28VIII 2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ajvis
Posty: 1
Na forum od: 28 lip 2016 22:45
Oddział NFZ: Mazowiecki

Ciechocinek, Gracja 5-28VIII 2016

Post autor: Ajvis »

Witam.
Pierwszy raz jadę do sanatorium, do Gracji, niestety z ZUS. Tak doradził mi lekarz, że będzie szybciej. Przejrzawszy Internet za głowę się złapałam. Mam nadzieję, że czasy trochę się zmieniły i starsze opinie w Internecie nie pokryją się z tym, co zastanę. Jestem bardzo aktywną osobą i perspektywa dzielenia pokoju z ze starszą panią trochę mnie przeraża. Co prawda pojadę uzbrojona we własny internet, (nigdy nic nie wiadomo), ale obawiam się, jak wytrzymam te trzy tygodnie pobytu. Nie wiem ile zabiegów mi przydzielą, (problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa) więc mam pomysł, żeby biegać, a nawet zabrać ze sobą rower, bo jest tam kilka tras rowerowych. Nie wiem czy jest tam jakiś basen taki do pływania, a nie tylko do taplania się. Perspektywa ciągłego imprezowania też mi się nie uśmiecha, a spacerowanie po deptakach lub przesiadywanie na ławkach tym bardziej. Obawiam się jednak, że takich osób będzie najwięcej. Jeśli więc jest ktoś podobnego usposobienia i wybiera się w tym terminie, bardzo proszę o kontakt. Może łatwiej znajdę współlokatorkę do pokoju. Czytałam, że niektórzy przyjeżdżają wcześnie rano, żeby dostać lepszy pokój- jakaś paranoja.
Pozdrawiam wszystkich. Iwona.
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4517
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek, Gracja 5-28VIII 2016

Post autor: jurand40 »

Witaj Iwonka jak będziesz w Ciechocinku wybierz się
do stodoły tam na pewno nie będziesz się nudzuic ;)
wojtek12345
Posty: 2
Na forum od: 11 lip 2016 09:14

Re: Ciechocinek,

Post autor: wojtek12345 »

Wyjeżdżam z Krakowa do Ciechocinka w 22.08.2016. Chętnie zabiorę 4 osoby.
[email].pl. Zapraszam.
Wojciech
Awatar użytkownika
AJTANA
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 19 paź 2016 17:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek, Gracja 5-28VIII 2016

Post autor: AJTANA »

Wybieram się do Gracji w styczniu 2017(26.01 -18.02).Myślę by pojechać samochodem.Czy ma ktoś jakieś info gdzie można by zostawić samochód nie płacąc za parking.150zł to nie są dla mnie małe pieniądze.

A może ktoś jedzie w tym terminie z okolic Andrychowa?
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek, Gracja 5-28VIII 2016

Post autor: jan19557 »

W tym czasie miejsce znajdziesz bez problemu tylko musisz założyć swój post ze swoją datą bo to stary temat i szanse ,że ktoś tu zajrzy masz raczej niewielkie.
ODPOWIEDZ