Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: Marlenka »

Witam :kwiat: chciałabym wyjechać prywatnie w październiku na turnus rehabilitacyjny. Interesuje mnie przede wszystkim obiekt z basenem krytym, z zabiegami zawijania borowiną ( nie jakieś tam plastry) może jeszcze kąpiele siarkowe. ;)
Ładny ośrodek z dobrą bazą zabiegową, sympatycznym personelem w fajnej okolicy, i za normalną cenę
Co polecacie? Wymagam za dużo? :?:
Aha i jeszcze żebym w okolicy po zabiegach się nie znudziła :twisted:
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: Marlenka »

Naprawdę nic nie możecie mi polecić? :shock:
Do końca miesiąca powinnam dokonać rezerwacji i naprawdę nie wiem gdzie :cry:
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: Marlenka »

chetny pisze:Hmmmmmm żeby mieć to wszystko brak Ci jednego sponsora wtedy będzie wszystko wypasione i po kosztach . :D
Ostatnia rzecz, którą potrzebuję to sponsor :lol: Naprawdę takie duże wymagania - porządny ośrodek i porządne zabiegi? :o
forumowicz

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: forumowicz »

Witaj :D Proponuję żebyś wybrała sobie sanatorium w Busku Zdrój . Jest kilka które spełniają podane przez Ciebie warunki . Ja byłem kilka lat temu w "Nida Zdrój" . Ale świetna baza zabiegowa jest we "Włókniarzu" , "Wojskowym" , "Słowackim' , "Marconi" i w każdym robią zawijania borowinowe i kąpiel siarkowa . Coś dopasujesz . Pozdrawiam :D I jeszcze dodam ze są fajne niejsca z muzyką do tańca .
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: jan19557 »

Twoim wymogom chyba najlepiej sprosta Jutrzenka w Wieńcu Zdroju, 4 km. od Włocławka. 2 baseny kryte, sauna, baza zabiegowa super , zawijania borowinowe, kąpiele siarkowe, grota solna, różne masaże, 4 bary, kawiarnia, restauracja. Musisz poczytać wpisy o tym ośrodku albo najlepiej zadzwoń.
Powodzenia
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: Hipokryt »

Marlenko - jeśli ma to być turnus rehabilitacyjny, który spełnia wszelkie wymogi formalne powinnaś wejść na stronę Empatia MPIPS i wyszukać ośrodek i organizatora, który ma aktualne zezwolenie na prowadzenie turnusu zgodnego z Twoim profilem leczenia.
Często można spotkać oferty krótkich pobytów zdrowotnych czy leczniczych a to nie to samo co prawdziwy 14-dniowy turnus rehabilitacyjny.
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: Marlenka »

Maarek36 pisze:Marlenko - jeśli ma to być turnus rehabilitacyjny, który spełnia wszelkie wymogi formalne powinnaś wejść na stronę Empatia MPIPS i wyszukać ośrodek i organizatora, który ma aktualne zezwolenie na prowadzenie turnusu zgodnego z Twoim profilem leczenia.
Często można spotkać oferty krótkich pobytów zdrowotnych czy leczniczych a to nie to samo co prawdziwy 14-dniowy turnus rehabilitacyjny.
Nie jadę z NFZ ani z dofinansowaniem, więc wymogi formalne mnie nie interesują :twisted: Interesują mnie tylko moje własne wymogi (marzenia) :P

jajacek :kwiat: jan19557 :kwiat: chetny :kwiat: dziękuję posprawdzam Wasze propozycje
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: Hipokryt »

Doskonale rozumiem, że jadąc prywatnie nie musimy spełniać wszystkich wymogów formalnych. Chciałem tylko dodać, że turnus i ośrodek powinien być (powtarzam) zgodny z "profilem leczenia lub niepełnosprawności". Prywatnie można nawet korzystać z wielu różnych dodatkowych zabiegów, lecz moim zdaniem dobrze jest skonsultować się z lekarzem bo "co za dużo to niezdrowo".
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: Marlenka »

Maarek36 pisze:... turnus i ośrodek powinien być (powtarzam) zgodny z "profilem leczenia lub niepełnosprawności... .
Ja o tym bardzo dobrze wiem :) Wiem również że na moje schorzenia, na chwilę obecną najbardziej potrzebuję borowiny, kąpieli siarkowych i ćwiczeń na basenie resztę zabiegów mogę sobie zrobić niedaleko miejsca zamieszkania
Właśnie dlatego szukam ośrodka z takimi zabiegami a że chciałbym połączyć przyjemne z pożytecznym szukam ośrodka w jakimś fajnym miejscu i z dobrym personelem :P
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Turnus rehabilitacyjny w październiku Gdzie jechać?

Post autor: jan19557 »

Zdecydowanie Wieniec Zdrój.
ODPOWIEDZ