Piwniczna Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
baska
Posty: 4
Na forum od: 06 paź 2010 18:56

Piwniczna Zdrój

Post autor: baska »

W listopadzie wyjeżdżam do Piwnicznej. Słyszałam, że jest tam pięknie, ale czy w listopadzie też...? Lubię spędzać czas aktywnie i trochę mnie ten termin przeraża... Proszę też o infomacje ogólne na temat sanatorium "Limba"
andzia33
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 31 sie 2014 18:48
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: andzia33 »

Hej mam pytanie może ktoś jedzie samochodem do Sanatorium do Piwniczna Zdrój 09.10.2014 z Warszawy to chętnie bym się zabrała (oczywiście zapłacę za przejazd).Prosze o odpowiedź.Pozdrawiam.Podaje swój email bo rzadko tutaj zaglądam. [email]
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018 22:01 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
ANWIL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 12 sie 2014 12:56
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: ANWIL »

andzia33 pisze:Hej mam pytanie może ktoś jedzie samochodem do Sanatorium do Piwniczna Zdrój 09.10.2014 z Warszawy to chętnie bym się zabrała (oczywiście zapłacę za przejazd).Prosze o odpowiedź.Pozdrawiam.Podaje swój email bo rzadko tutaj zaglądam. [email]
Witam! Jade z Gdańska ale niestety autobusem bo autem kosztuje tam i z powrotem 700 zł a Polskim Busem 60 tak tak że polecam tym srodkiem lokomocji. Do Krakowa i potem lokalnym autobusem...latają tam co rusz chyba 10 zł bilet.
Pozdrawiam i do zobaczenia na turnusie Andrzej :)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018 22:01 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
ANWIL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 12 sie 2014 12:56
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: ANWIL »

baska pisze:W listopadzie wyjeżdżam do Piwnicznej. Słyszałam, że jest tam pięknie, ale czy w listopadzie też...? Lubię spędzać czas aktywnie i trochę mnie ten termin przeraża... Proszę też o infomacje ogólne na temat sanatorium "Limba"
Jade w pazdzierniku , jak coś to moge po powrocie opowiedzieć jak było . Wracam 30 .10. gg 12055694 Andrzej :|
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: jan19557 »

Nie wiem czy zauważyłyście, że będziecie razem z Andzią. Ciekawe czy w jednym ośrodku? Nawet jeśli nie to i tak macie szanse się spotkać bo Piwniczna to nie jest wielka metropolia. Powodzenia i na dobry początek bukiecik :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: sztani »

Anwil a ile pali Twoje auto? licząc 7 l/100 km to zamykasz się w kwocie 480 zlotych w jedną stronę to około 680 km :o :o :o :o
ANWIL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 12 sie 2014 12:56
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: ANWIL »

sztani pisze:Anwil a ile pali Twoje auto? licząc 7 l/100 km to zamykasz się w kwocie 480 zlotych w jedną stronę to około 680 km :o :o :o :o
akurat moje auto pali 9 litów na 100 km bo jest duży SUW. i jak patrzyłem na trase to wychodzi ponad 700 km. autostradami
ANWIL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 12 sie 2014 12:56
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: ANWIL »

jan19557 pisze:Nie wiem czy zauważyłyście, że będziecie razem z Andzią. Ciekawe czy w jednym ośrodku? Nawet jeśli nie to i tak macie szanse się spotkać bo Piwniczna to nie jest wielka metropolia. Powodzenia i na dobry początek bukiecik :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
A kto to jest Andzia??????
ANWIL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 12 sie 2014 12:56
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: ANWIL »

ANWIL pisze:
jan19557 pisze:Nie wiem czy zauważyłyście, że będziecie razem z Andzią. Ciekawe czy w jednym ośrodku? Nawet jeśli nie to i tak macie szanse się spotkać bo Piwniczna to nie jest wielka metropolia. Powodzenia i na dobry początek bukiecik :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
A kto to jest Andzia??????
A już wiem , a Ty dlaczego ją tak promujesz??? :|
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Piwniczna Zdrój

Post autor: jan19557 »

Nikogo nie promuję, tylko zauważyłem, że jesteś z Gdańska więc jedziesz przez Warszawę i może się zdarzyć, że będziecie podróżować razem . To wszystko w tym temacie.
ODPOWIEDZ