Sanatorium Neptun w Jantarze

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
michalina2004
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 25 lut 2013 12:25

Sanatorium Neptun w Jantarze

Post autor: michalina2004 »

jak na razie jadę sama co prawda jeszcze trochę czasu jest, może się ktoś odezwie liczę na to, bo dla mnie poza domem 28 dni to nie lada wyzwanie hi hi
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NEPTUN W JANTARZE 12.04.2013

Post autor: Mirabella »

Michalina....jedziesz prywatnie?
Ja wysłałam tam skierowanie wystawione przez lekarza.
Jak wrócisz to napisz jak tam jest .
michalina2004
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 25 lut 2013 12:25

Re: NEPTUN W JANTARZE 12.04.2013

Post autor: michalina2004 »

hej jadę na NFZ rehabilitacja bezpłatna na fundusz pięć zabiegów dziennie ,ok opiszę pobyt po powrocie
michalina2004
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 25 lut 2013 12:25

Re: Sanatorium Neptun w Jantarze 12.04.2013

Post autor: michalina2004 »

Jacku dzięki co ja bym bez ciebie zrobiła :lol: jesteś bardzo pomocny, a mi tym samym szybciej czas leci i odliczam do wyjazdu ,Bożenko dzięki za odwiedzinki coraz więcej tu do nas zagląda osób :lol: Lista zrobiona jak ja się z tym wszystkim zapakuję :mrgreen: my kobiety mamy zawsze z tym problem .Dziś u nas jakiś przebłysk słońca choć temperatura ujemna cieszę się że mój termin wyjazdu jest na wiosnę a nie zimą ,mam nadzieję że wstąpią we mnie nowe siły i tak jak ta przyroda obudzę się z tego letargu .
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Neptun w Jantarze 12.04.2013

Post autor: Mirabella »

Jacku ...dojazd tylko samochodem?
....czy jest inna możliwość odjazdu do ośrodka np z Gdańska?
jacek.gd
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 23 sie 2010 19:54

Re: Sanatorium Neptun w Jantarze 12.04.2013

Post autor: jacek.gd »

Możliwy jest dojazd PKS z Gdańska , jedna możliwość przez Stegne lub przez Mikoszewo

podaję link
http://www.pks.gdansk.pl//wyszukiwarka/index.php?action=results&lg=pl
michalina2004
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 25 lut 2013 12:25

Re: Sanatorium Neptun w Jantarze 12.04.2013

Post autor: michalina2004 »

witam w ten zimowy poranek :lol: Jacku czy ty już zaczynasz się pakować :?:
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sanatorium Neptun w Jantarze 12.04.2013

Post autor: Irena0404 »

jacek.gd pisze:Pobyt trwa minimum 3 tygodnie, koszt pobytu to 50 zł dziennie resztę dopłaca NFZ. Jeżeli masz ubezpieczenie za pobyt w szpitalu i Twój pobyt będzie związany z wykonanym zabiegiem za który otrzymałeś odszkodowanie, to możesz otrzymać odpowiednie odszkodowanie za pobyt w Jantarze. Musisz tylko przed zakończeniem pobytu uzyskać statut NZOZ Neptun ( ja otrzymałem takie odszkodowanie z PZU w wysokości 40 zł za dzień pobytu). Podaję link gdzie znajdziesz wszelkie informacje dotyczace skierowania oraz jego wzór , który należy wydrukować i przekazać lekarzowi specjaliście do wypełnienia
[link]
witaj Jacku. jestem zainteresowana takim wyjazdem. jeśli możesz przeslij na PW linka o którym tu piszesz. z góry dziękuję i pozdrawiam
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Sanatorium Neptun w Jantarze 12.04.2013

Post autor: mariolaa »

Jak przyjedziesz autobusem to z przystanku PKS ( przed kościołem) do Neptuna jest spory kawałek. Z następnego przystanku gorsza droga. Z bagażami dość ciężko a taxi nie ma. Droga powrotna łatwiejsza, bo zawsze sympatycznego kuracjusza lub kuracjuszkę z samochodem się pozna i można zorganizować dojazd do PKS. Ja dzięki mojej miłej koleżance dojechałam do Gdańska.
michalina2004 ja też w skierowaniu miałam napisane 100 m a mieszkałam nie w tym apartamentach a w domku. Było też bardzo fajnie. Byłyśmy we 4 w podobnym wieku i prawie cały turnus we 3, jedna nam się tylko w połowie turnusu zmieniła. Samochody też koło domku też stawiali, ale parking również jest bliziutko domków. Przed domkiem jest miejsce na wypoczynek - foteliki z domku. No i w domku w chłodniejsze dni super przy kominku posiedzieć. Domki piętrowe, 2 pokoiki sypialnie na górze, salon z zapleczem kuchennym i łazienką na dole. Także zobaczymy co dostaniesz - apartamenty czy domek.Pytałaś o kostium - może być i taki i taki - tu nikomu się nie narzuca w czym wygodniej - czepek i klapki obowiązkowe. A na basenie zalecają z płetwami pływać i przede wszystkim na plecach ( grupa kręgosłupy). Pozdrawiam, miłego towarzystwa i dobrych zabiegów.
jacek.gd
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 23 sie 2010 19:54

Re: Sanatorium Neptun w Jantarze 12.04.2013

Post autor: jacek.gd »

witaj Jacku. jestem zainteresowana takim wyjazdem. jeśli możesz przeslij na PW linka o którym tu piszesz. z góry dziękuję i pozdrawiam[/quote]

Niestety nie mam uprawnień do wysyłania PW, natomiast linki są usuwane przez administratora. W wyszukiwarkę google należy wpisać "neptun jantar" a następnie podstronę Pobyty refundowane w ramach umów z NFZ - tam znajdziesz wzór skierowania
ODPOWIEDZ