Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
wiesia14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 12 sie 2013 13:11

Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: wiesia14 »

Jarek24081977 pisze:Witam. Dzisiaj dostałem skierowanie do sanatorium Gracja w Ciechocinku i mam takie pytanie jak tam w ogóle jest, cz jest internet wf, telewizja, jak zabiegi i tak w ogóle , a tak poza tym mój turnus zaczyna się 23 września. Czy ktoś może wie czym tam dojechać z Lublina. Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam.
AgaC pisze:Juz wiem :))
ja to ta od orbitreka ;)
buzia

ki
Witaj !!Jestem kolejna osoba ,ktora dolaczy do klubu kuracjuszy sanatorium Gracja w Ciechocinku od 23 wrzesnia.Pytasz jak dojechac?Proponuje autobusem z Warszawy poniewaz dojazd pociagiem wymaga przesiadek .Poza tym zlikwidowano polaczenie pkp do Ciechocinka (pozostaje -o ile uda sie trafic autobus lub taxi).Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Jarek24081977
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 18 lip 2013 13:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: Jarek24081977 »

Pojadę pociągiem z Lublina do Aleksandrowa Kujawskiego a później autobusem do Ciechocinka. Autobusy odjeżdżają co kilka minut z pod PKP i jest jakieś 8km więc niema sensu tłuc się autobusem, w moim przypadku autobus jedzie 9 godzin z Lublina a pociąg 5,5 więc jest różnica .
Awatar użytkownika
Jarek24081977
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 18 lip 2013 13:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: Jarek24081977 »

wiesia14 a Ty z jakiego miasta będziesz jechała?
wiesia14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 12 sie 2013 13:11

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: wiesia14 »

Witaj!Widze ,ze masz juz podroz zaplanowana i zapiete wszystko na ostatni guzik.Nie wiem skad uzyskales informacje dotyczce polaczen ale ja jechalam pociagiem i nie bylo wcala tak fajnie.Byc moze teraz cos sie zmienilo.Pytasz skad jade?-zSiedlac.Pozdrawiam.
kazimierz1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 251
Na forum od: 25 cze 2013 20:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: kazimierz1 »

Ja też będę od 17 pażdziernika ale jak tam jest zobaczę.Mam nadzieje że lepiej jak w opiniach z poprzednich lat...
kazimierz1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 251
Na forum od: 25 cze 2013 20:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: kazimierz1 »

Zapomniałem dodać,będę jechał z otwocka swoim autem mogę kogoś zabrać mój tel.502649215.
Magdalena Bodzynska
Posty: 1
Na forum od: 28 sie 2013 23:46
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: Magdalena Bodzynska »

Witam
mam przydzielony pobyt w sanatorium "Gracja" - Ciechocinek , turnus zaczyna się od 10.11.2013r. Jeśli ktoś z Państwa wybiera się tam w ww. terminie własnym środkiem transportu, chętnie zabiorę się z nim z Tomaszowa Mazowieckiego. Mój telefon kontaktowy to 500 242 063, pozdrawiam serdecznie i czekam na kontakt :) - Magdalena
BasiaB
Posty: 4
Na forum od: 31 sie 2013 14:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: BasiaB »

Witajcie,

Dostałam skierowanie do Senatorium Gracja w terminie 17.10.2013, bardzo chętnie się z kimś zamienię na kolejny turnus zaczynający się 10.11.2013, ponieważ moja siostra jedzie wtedy. Chyba że ktoś jadący 10.11.2013 chcę się zamienić i jechać 17.10.2013 - zainteresowanych proszę o kontakt. Skierowanie mam z ZUSu, wiem że istnieje możliwość zamiany, ale trzeba się z kimś dogadać. Jeśli nie będzie osoby chętnej na zamianę to będę jechać z Warszawy w terminie 17.10.2013. więc chętnie kogoś poznam aby wybrać się razem bo zawsze raźniej. Zostawiam kontakt do siebie 510 367 980 lub mail - aneta.[email].com.
acm1976
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 25 cze 2013 18:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: acm1976 »

Ja jadę 17 października. To będzie mój pierwszy raz w sanatorium ;) Mam 37 lat i mam nadzieję, że nie będę najmłodszy.
Awatar użytkownika
Jarek24081977
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 18 lip 2013 13:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Gracja - Ciechocinek

Post autor: Jarek24081977 »

Czy naprawdę już nikt więcej nie jedzie 23 września do Graci do Ciechocinka :?: Jeśli ktoś ma skierowanie z Lublina na ten turnus to proszę o kontakt, Możemy się umówić i pojechać razem, zawsze to raźniej a jeśli ktoś jedzie swoim samochodem z Lubelskiego to z przyjemnością się dorzucę finansowo i zabiorę z tą osobą . Proszę o kontakt zainteresowanych na forum lub na PW. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ