Sopot Perła

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
babus
Posty: 4
Na forum od: 29 sty 2014 19:28

Sopot Perła

Post autor: babus »

Wyjeżdżam 15 lutego z Poznania. Proszę o info o tym sanatorium, bo nie mają swojej strony. Może ktoś z okolic Poznania też w tym terminie się wybiera do Sopotu :?: Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sopot Perła

Post autor: Selene »

Babus :kwiat: serdecznie witamy na forum :)

Opinie na temat PERŁY znajdziesz tutaj:
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/se ... t&fid[0]=3
Na pytania konkretniejsze zapewne odpowie nasz kolega Violet 8-) bo był on w PERLE zupełnie niedawno :D

Pozdrawiam :)
storczykdk21
Posty: 4
Na forum od: 31 sty 2014 14:29
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sopot Perła

Post autor: storczykdk21 »

:oops: Hej,witam! Tez wybieram się do Perły na turnus od 15 lutego,ALE Z WROCŁAWIA.Szukam wspólników do podróży.Pozdrowienia
babus
Posty: 4
Na forum od: 29 sty 2014 19:28

Re: Sopot Perła

Post autor: babus »

Witaj Selene
bardzo dziękuję za miłe przyjęcie do "grona" :D . Zaraz zajrzę na podaną stronę. Opinie kolegi Violet,a :?: już poczytałam - są bezcenne :D . Pozdrawiam serdecznie, pozdrowienia również dla kolegi Violet (!) od koleżanki Babus(!)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sopot Perła

Post autor: violet58 »

Dziękuje za pozdrowienia. To miłe, masz pytania dodatkowe pytaj śmiało :D Pozdrawiam.
Na aktualną pogodę w Trójmieście zerkniesz tutaj....[link]
babus
Posty: 4
Na forum od: 29 sty 2014 19:28

Re: Sopot Perła

Post autor: babus »

Witaj Storczykdk21,
z Wrocławia "pod górę" do Sopotu to może przez Poznań ? Z jakiego transportu będziesz korzystać, bo ja jeszcze się zastanawiam - samochód, pociąg czy bus? Zależy od pogody. Jeżeli nie spotkamy się "po drodze" :o , to na miejscu się oszukamy. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
babus
Posty: 4
Na forum od: 29 sty 2014 19:28

Re: Sopot Perła

Post autor: babus »

:lol: :lol: Przepraszam Storczykdk21 - nie zamierzam Cię oszukiwać ale oczywiście odszukać. Ten pośpiech !!!
storczykdk21
Posty: 4
Na forum od: 31 sty 2014 14:29
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sopot Perła

Post autor: storczykdk21 »

:kwiat: :kwiat:
Babus,ciesze sie,ze odezwalas sie,dzięki.Nie zakładam jazdy samochodem,bo licho wie,jaka będzie pogoda.Poza tym nie chce jechać sama,być może odezwie się ktoś i wtedy pomyśle. Mam 2 opcje PKP i Polski bus.W obu opcjach będę przejeżdżać przez Poznań.Dzwonilam do Perly,babka powiedziała mi,ze przyjmują cała sobotę.Jesli pojadę w nocy tj.14/15 to Polskim busem,, w dzień 15 pociągiem.A Ty " :?: Może wymienimy się nr tel,mój 602502042. :kwiat:
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sopot Perła

Post autor: ninak »

Violet,bardzo dziękuje za informacje .Jesteś skarbnicą wiedzy :D :kwiat:
ODPOWIEDZ