kołobrzeg

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
hella
Posty: 4
Na forum od: 06 lut 2014 17:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

kołobrzeg

Post autor: hella »

Może ktoś jedzie do Kołobrzegu od 08-03-2014? :D :D
hella
Posty: 4
Na forum od: 06 lut 2014 17:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: kołobrzeg

Post autor: hella »

A może był ktoś w ośrodku WISTOM w Kołobrzegu jak tam jest chodzi mi o zabiegi?Bardzo proszę o opinie.
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: kołobrzeg

Post autor: adamadi »

hella pisze:A może był ktoś w ośrodku WISTOM w Kołobrzegu jak tam jest chodzi mi o zabiegi?Bardzo proszę o opinie.
Proponuję dokładniej przeszukać forum bo są jakieś informacje ;)
Np



Re: Kołobrzeg Wistom

kremewa » 24 paź 2013 21:58
W Osrodku Wistom bylam z NFZ w 2011r. i zastalam nowa baze zabiegowa oraz basen. Warunki do rehabilitacji naprawde dobre. Szczegolnie milo wspominam masaz u pani Agaty, ktora pozdrawiam. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre - chociaz "trojka" byla troche ciasna. Pokoje 2- osobowe i studia duzo bardziej przestronne. Jedzenie na przyzwoitym poziomie. Wieczorki 2 razy w tygodniu na miejscu, sala do tanca traci PRL-em, ale do tej pory pewnie to sie zmienilo. Zreszta Wistom na swietna lokalizacje, obok jest Verano, niedaleko San i Mesko - jest gdzie potanczyc. Reasumujac: Wistom to naprawde dobry osrodek, choc malo znany. Dla mnie jest porownywalny z Niwa. Chetnie jeszcze raz wrocilabym na turnus z NFZ do Wistomu. Milego pobytu. :ugeek:
hella
Posty: 4
Na forum od: 06 lut 2014 17:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: kołobrzeg

Post autor: hella »

Bardzo dziękuję za informację po mimo to że byłam w Kołobrzegu dwa razy to jakoś nie zwróciłam uwagi na ten ośrodek.Raz byłam w Arce i 3 lata temu w Mesko.Arka owszem ładny budynek ale zabiegi takie sobie,a natomiast w Mesko był super.Zabiegów miałam bardzo dużo,pokój jedno-osobowy,wyżywienie wspaniałe,a obsługa przemiła.Pozdrawiam Cię gorąco. :)
sylw13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 gru 2012 20:13
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: kołobrzeg

Post autor: sylw13 »

We wrześniu wybieram się do Mesko w Kołobrzegu. Dowiadywałam się o pokoje- są 2 osobowe. Co zrobić żeby dostać jedynkę? a może poznam tutaj miłą Panią, która lubi tańce i zechce ze mną mieszkać?
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

sylw13 pisze:We wrześniu wybieram się do Mesko w Kołobrzegu. Dowiadywałam się o pokoje- są 2 osobowe. Co zrobić żeby dostać jedynkę? a może poznam tutaj miłą Panią, która lubi tańce i zechce ze mną mieszkać?
Witaj:-) ogloszenie raczej nadaje sie do rubryki:-) matrumunialne:-) nie ten adres:-) :-) pozdrawiam i zycze powodzenia:-) :-)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: kołobrzeg

Post autor: medi »

A mnie się Małgosiu wydaje ,że sylw13 to pani która poszukuje do pokoju pani o podobnych zainteresowaniach ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

medi pisze:A mnie się Małgosiu wydaje ,że sylw13 to pani która poszukuje do pokoju pani o podobnych zainteresowaniach ;) :lol: :lol:
Chyba masz rację..wczoraj nie doczytałam końcówki dowiadywałam się :( przepraszam ciebie sylw13 :serce: ogłoszenie jak najbardziej umieszczone na swoim miejscu..jeszcze raz kolezanke przepraszam :( :serce:
sylw13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 gru 2012 20:13
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: kołobrzeg

Post autor: sylw13 »

ale "zamieszałam"... Nic się nie stało :) istotnie zależy mi na towarzystwie Pani, która lubi tańce. Byłam już w sanatorium i wiem, że można trafić na różne osoby. Postanowiłam więc pomóc losowi - może uda mi się poznać kogoś z podobnymi zainteresowaniami. Mój turnus zaczyna się 23-go września. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

szkoda ze nie w lipcu osobiscie bym cie przprosila:-) :-) pozdrawiam:-) :-)
ODPOWIEDZ