Biawena Wysowa 06.05.2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
malgorzatap
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 21 mar 2014 09:02
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Biawena Wysowa 06.05.2014

Post autor: malgorzatap »

Witam mam skierowanie Biawena Wysowa w terminie 06.05.2014 może ktos jedzie w tym samym terminie
Awatar użytkownika
florencja
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 06 lut 2014 17:17
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Biawena Wysowa 06.05.2014

Post autor: florencja »

Witaj. Nie przejmuj się, że nikt się nie odzywa. Jedzie tam na pewno sporo osób, tylko nie każdy wie o tym forum. Przekonasz się na miejscu :) Ja byłam w tej samej sytuacji. Też nikt się nie odzywał na forum a na miejscu spotkałam świetnych ludzi, z którymi tworzyliśmy zgraną paczkę i nadal utrzymujemy kontakty.

Więcej sprawdź w wątku Biawena Wysowa i w aktualniejszych wpisach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgorzatap
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 21 mar 2014 09:02
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Biawena Wysowa 06.05.2014

Post autor: malgorzatap »

folrencja bardzo dziękuję za wsparcie :kwiat: wyjazd już blisko , jadę autem i myślałam że będzie ktoś wyjeżdżał w tym samym terminie pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
florencja
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 06 lut 2014 17:17
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Biawena Wysowa 06.05.2014

Post autor: florencja »

Wiem, że na moim miejscu łatwo się mówi, ale powiem Ci tak: byłam w identycznej sytuacji jak Ty. Nikt się nie odzywał, też pocieszała mnie dziewczyna, która była przede mną. Sporo jej rad tam mi się przydało. Swoją wspóln poznałam już przy recepcji sanatorium :) Było super. Nabrałam sił, Odpoczęłam, podreperowali mi zdrowie... Nie martw się. Będzie ok :) Poczytaj co napisałam w wątku, który wspominam wyżej. Zwłaszcza, Jeśli Jedziesz autem. Ja miałam pokój 201 :) Miłego pobytu :) Daj znać jak już się tam ulokujesz-jeśli oczywiście będziesz miała jak napisać.
Kasia - 79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 28 wrz 2013 20:44
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Biawena Wysowa 06.05.2014

Post autor: Kasia - 79 »

Florencja miałaś ten sam pokój co ja! Podobno to jest najbardziej rozrywkowy pokój,a piętro też podobno najlepsze :)
ODPOWIEDZ