WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
hanelore
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 22 mar 2014 18:55
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: hanelore »

WITAM:)..JADE DO SANATORIUM 4 CZERWCA PO RAZ PIERWSZY,JUZ TROCHE SIE NACZYTALAM,CO OFERUJE "HUTNIK",ALE....OPTYMISTYCZNIE PATRZAC- NIE OBAWIAM SIE, ZAWSZE JEST COS NA PLUS I NA MINUS...MYSLE,ZE W TYM CALYM GALIMATIASIE DNIA CODZIENNEGO,POBYC NA "ODLUDZIU"...,MOZE OKAZAC SIE MILYM DOSWIADCZENIEM:)...Z RESZTA OD NAS ZALEZY ROWNIEZ JAKA BEDZIE ATMOSFERA...JESTEM Z CHODZIEZY,WIEC TROCHE DROGI PRZEDE MNA..CHCE SPYTAC CZY KTOS JEDZIE ROWNIEZ W TYM TERMINIE,SKAD?MILO BY BYLO POZNAC JUZ KOGOS CHOC "WIRTUALNIE":)..POZDRAWIAM
strzelba
Posty: 4
Na forum od: 18 maja 2014 08:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: strzelba »

Jadę z Grodziska Mazowieckiego w tym terminie i też pierwszy raz .Nigdzie nie mogę się dowiedzieć czy jest tam parking dla samochodów.
beti4514
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 166
Na forum od: 13 wrz 2013 21:39
Oddział NFZ: Łódzki

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: beti4514 »

Już odpowiadam ,gdy byłam dwa lata temu to parking był przed " Hutnikiem " myslę że nadal jest , nie jestem pewna ale raczej nie był płatny . Pozdrawiam :)
strzelba
Posty: 4
Na forum od: 18 maja 2014 08:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: strzelba »

Zostało nam jeszcze parę dni do wyjazdu czy jedzie jeszcze ktoś w tym terminie 4.06.2014 do wieńca -kontakt sławek_[email].pl Skype-strzelba2711 GG-1211781
hanelore
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 22 mar 2014 18:55
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: hanelore »

to prawda-zostalo jeszcze pare dni....jeszcze nie wiem,jak dojade..a tak w ogole informacji o Wiencu Zdroju jest bardzoooo malo...trudno czegos wiecej sie dowiedziec,hmm:-)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: Selene »

Witaj hanelore :)

Opinie na interesujący Ciebie temat znajdziesz tutaj:

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/se ... c&fid[0]=3

Pozdrawiam :)
strzelba
Posty: 4
Na forum od: 18 maja 2014 08:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: strzelba »

Właśnie w wróciłem z sanatorium w Wieńcu Zdroju turnus trwał od 4-06-14 do 27-06-14 i jestem zadowolony.Faktem jest że to dziura ale jest tam całkiem znośnie wszystko zależy od towarzystwa .Przed ,,Hutnikiem ,,jest parking dla samochodów dość spory sam obiekt to typowo Gierkowski moloch ale obsługa w nim bardzo miła.Panie pielęgniarki przesympatyczne obsługa recepcji również no i oczywiście panie które sprzątały tez bardzo miłe.Jedzenie bardzo dobre tylko mało więc chodziłem do Hotelu który jest nie daleko na flaki -9zł polecam .Pokoje trzy-osobowe dwu-osobowe i jedynki w pokojach szafa komoda i małe szafeczki przy łózkach .łazienki w pokojach .Cisza nocna zaczyna się o 22 i po tej godzinie panie pielęgniarki sprawdzają czy wszyscy są w swoich pokojach . W Wieńcu jest jeden sklep gdzie dostaniemy prawie wszystko jest knajpa ,,Amorek,, gdzie gra muzyka od 18-22 bardzo fajnie polecam można się trochę rozerwać piwo-5,50 jest jeszcze jedna knajpa pod parasolami u,,śledzia ,, też można się pobawić.Same zabiegi to jedna wielka gonitwa dostaniecie karty z rozkładem zabiegów i powodzenia.Zasięg tam jest kiepski ale ja miałem internet na kartę w T-mobile i śmigał tylko jak wyszedłem na zewnątrz do parku który jest przed ,,Hutnikiem,,Są tam takie małe domki gdzie można posiedzieć bardzo fajne.Dla ciekawskich -można tam robić wszystko dosłownie wszystko -tylko z głową wszystko musi mieć swoje granice.Do pokoi dobierają ludzi w podobnym wieku tak aby nie było zbyt dużej różnicy ogólnie da się wytrzymać.Jeszcze o samych zabiegach -część zabiegów jest w ,,hutniku,,czyli gimnastyka, masaże ,sala ćwiczeń na sprzęcie ,trening relaksacyjny -resztę zabiegów wykonują na teranie ZPL to drugi ośrodek oddalony od ,,Hutnika,, o 5 min drogi dla kogoś kto może normalnie chodzić- a tam laseroterapia,kąpiele w siarce,basen,diadynamik,kąpiele wirowe bardzo fajne,magnetronic,i wiele innych .To tyle co mogę ogólnie napisać -jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem .Życzę miłego pobytu i szybkiego powrotu do zdrowia
iwa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 20 maja 2012 20:39

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: iwa »

Wyjeżdżam na turnus 25 lipca z Łodzi do Wieńca Zdroju , jadę autem mogę kogoś zabrać, proszę o kontakt
jurek1157
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 20 sty 2014 23:59
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: jurek1157 »

jade do wienca 13 wrzesnia i nie wiem jak tam jest
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: WIENIEC ZDROJ 4.06.2014,KTO JEDZIE?:)

Post autor: Selene »

Kociu :kwiat: lektura dla Ciebie ;) :)
ODPOWIEDZ