IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
dubelek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 05 kwie 2014 00:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: dubelek »

Wybiera sie ktos na turnus 26.06.2014?Mam 30 lat i nie wiem czy pakowac sie w takie wakacje czy raczej odpuscic?Pzdr
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: Sloneczko »

Witaj dubelek :kwiat: ...zależy co masz na myśli mówiąc :D "pakując sie w takie wakacje", bo jeżeli chodzi ci o rehabilitacje, odpoczynek i spędzenie miło czasu nawet na samych spacerach po górach - to jak najbardziej sie "pakuj". Twoj czas wyjazdu do Iwonicza jest wspaniały. Jeżeli chodzi o Białego Orła to różne sa opinie....ja tam byłam w tamtym roku i byłam zadowolona. Zależy od człowieka....czego się oczekuje po takim wyjeździe. Poszukaj sobie na forum ....jest sporo opinii na temat Iwonicza i samego Białego Orła.Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
dubelek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 05 kwie 2014 00:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: dubelek »

Wlasnie co dostalem skierowanie na rehabilitacje prewencji rentowej bla bla bla w stystemie stacjonarnym...nie wiem jak to wyglada,bo pierwszy raz bede mial z czyms takim do czynienia.Wiadomo ze czlowiek chetnie by pojechal,zrzucil lzejszy bieg itd.Wypadly dwa dyski w kregoslupie i nie czuje sie az tak fatalnie zbym musial akurat jechac do sanatorium,bo jak wszyscy wiedza to mnie(nas) nie wyleczy,a wiem ze ludzie ktorzy potrzebuja takiego wyjazdu ubiegaja sie o takie rzeczy.Mysle czy nie zrezygnowac i odstapic miejsca,o ile jest taka opcja.Chcialem tez zapytac jak jest w kategori wiekowej,moze zdazyc sie cos takiego ze bede jedyny w takim wieku a sami w podeszlym czy jest jakas mieszanka?Pozdrawiam sloneczko :kwiat:
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: nika7 »

Witaj , nie martw się na zapas . Wyjazd z ZUS to zupełnie co innego niż wyjazd z NFZ. ZUS wysyła w ramach prewencji rentowej, robi to po to żeby w przyszłości nie płacić renty. Dlatego nie miej żadnych skrupułów , spokojnie jedź i się rehabilituj. W ramach ZUSu jedzie dożo młodych ludzi , więc z pewnością sobie kogoś do towarzystwa dobierzesz. Poza tym będziesz mieć znacznie więcej zabiegów, ponieważ jak już pisałam zależy im na tym żebyśmy jak najdłużej płacili składki . Aha jest to wyjazd na zwolnieniu lekarskim więc nie musisz się martwić o urlop. Miłego wypoczynku :kwiat:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: Sloneczko »

:D Rozpiętość wiekowa wśród osób, z którymi mieliśmy kontakt była duża podobnie jak i ich zainteresowania ;) . Dubelku :kwiat: rózi sa ludzi w sanatoriach....młodzi, starsi i jeszcze starsi.....kazdy znajduje kogoś z kim spędza czas, chodzi na spacery, na dancingi, nawet na zabiegi..... . Jesteś młodym człowiekiem ale i tacy jeżdżą do sanatorium, a z tego co sie orientuje to coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża na turnusy rehabilitacyjne. Przypomniał mi sie Strażak...taki miał nick tu na forum, który zawzięcie szukał kogoś tu na forum a by z nim lub z nią jechać do Iwonicza :D. Poniżej wkleję ci link do tematu "Szukam towarzystwa", który właśnie w tamtym roku założył Strażak. Biedny rozpaczliwie szukał towarzystwa na forum a jak przyjechał do Iwonicza to chyba od razu kogoś znalazł bo nawet nie dał nam o sobie znaku życia :lol: :lol:
Dubelku :kwiat: jedz...nie rezygnuj, na pewno znajdziesz kogoś w swoim wieku. Iwonicz jest piękny w czerwcu. Miłego dnia Ci życzę :)
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... f=2&t=5844
Awatar użytkownika
dubelek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 05 kwie 2014 00:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: dubelek »

Dzieki za rady.Jednak pojade co mi tam:)Dzieki za rady.Jestem czlowiekiem co nie siedzi i nie czeka az ktos przyjdzie zawsze ide na pierwszy ogien.Moze sie tu ktos odezwie ze jedzie tez w tym czasie to juz bedzie cos...Jeszcze raz dzieki dziewczyny/Panie.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
aqula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3270
Na forum od: 03 wrz 2013 20:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: aqula »

Jedź, wypoczywaj, rehabilituj się i zdrowiej :)
Jestem Twoją rówieśniczką, w zeszłym roku wysłali mnie do Ciechocinka :D :D :D z NFZ, ale co odpoczęłam, zresetowałam się i nabrałam sił i troszkę zdrowia to moje ;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: nika7 »

Pierwszy wyjazd nie jest łatwy , bo nie wiadomo czego się spodziewać. Też niedawno tak miałam z tym że ja miałam poszpitalne z NFZ, teraz czekam na wyjazd z ZUS . NFZ to w większości ludzie starsi choć nie tylko. Byłam najmłodsza w ośrodku , ale wcale mi to nie przeszkadzało. Zobaczysz że Spodoba Ci się wyjazd . Miłego wieczorku :kwiat:
Awatar użytkownika
dubelek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 05 kwie 2014 00:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: dubelek »

Do czerwca jeszcze troche czasu ale wiadomo zleci jak z bata.Po powrocie napewno sie odezwe i podziele wrazeniami:)A takie pytanie jeszcze odnosnie pokoi?Mozna jakos sobie zarezerwowac albo uzgodnic telefonicznie z recepcja czy bylaby taka mozliwosc przydzialu pokoju 1 osobowego lub dwu z osoba w podobnym wieku,czy to sie wszystko odbywa na miejscu?
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ BIAŁY ORZEŁ

Post autor: malgorzatas »

dubelek pisze:Do czerwca jeszcze troche czasu ale wiadomo zleci jak z bata.Po powrocie napewno sie odezwe i podziele wrazeniami:)A takie pytanie jeszcze odnosnie pokoi?Mozna jakos sobie zarezerwowac albo uzgodnic telefonicznie z recepcja czy bylaby taka mozliwosc przydzialu pokoju 1 osobowego lub dwu z osoba w podobnym wieku,czy to sie wszystko odbywa na miejscu?
O pokój jednoosobowy trzeba dzwonic wcześniej..zazwyczaj przyznaje dyrekcja..mozna tez jechac dzień wcześniej i jest szansa na jedynke..pokoje dwuosobowe są rezerwowane dla malżeńst...ale dzwon i nie poddawaj się..wszystko spokojnie nie nerwowo..pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ