WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Bozena01
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 05 kwie 2014 17:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: Bozena01 »

Mam skierowanie do sanatorium Wysowa Zdrój 95 od 25.06.2014. Jadę samochodem z okolic Katowic, mam wolne miejsca , chętnie kogoś zabiorę :)
Bozena01
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 05 kwie 2014 17:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: Bozena01 »

Nikt w w/w terminie nie wybiera się do Wysowej???
Bozena01
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 05 kwie 2014 17:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: Bozena01 »

Hm......nikt nie ma skierowania w w/w terminie do Wysowej?
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: andrzej1955 »

Bożenko, możesz mieć kłopot z towarzystwem podczas podróży bo z Katowic jest chyba połączenie busem z Wysową :!: pozdrawiam i mimo wszystko powodzenia i wspaniałej rehabilitacji w doborowym towarzystwie życzę :!: :!: :) :)
Awatar użytkownika
florencja
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 06 lut 2014 17:17
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: florencja »

Bozena01 witaj. Nie przejmuj się, że nikt się nie odzywa. Jedzie tam na pewno sporo osób, tylko nie każdy wie o tym forum. Przekonasz się na miejscu :) Ja byłam w tej samej sytuacji. Też nikt się nie odzywał na forum a na miejscu spotkałam świetnych ludzi, z którymi tworzyliśmy zgraną paczkę i nadal utrzymujemy kontakty. Byłam w Wysowej na przełomie marca i kwietnia, kiedy przyroda budziła się do życia. Okolica spokojna i urokliwa dla tych, którzy naprawdę chcą podreperować zdrowie i naładować się pozytywną energią. Wkrótce zamierzam wrzucić trochę zdjęć do internetu, bo jest bardzo mało informacji na temat tego miejsca i ja właściwie nie wiedziałam, czego się spodziewać na jego temat. Twoje sanatorium ma też inna nazwę: Instytut Zdrowia Człowieka. Ja byłam co prawda w budynku, który jest powyżej- w Biawenie, ale często bywałam w Instytucie (mówiłyśmy z koleżankami z naszego sanatorium, że w "Człowieku" ;) ). Budynek Instytutu jest wyremontowany, ma wygląd hotelu***, tak zewnątrz jak i wewnątrz, więc nie musisz martwić się o warunki mieszkalne. Jest ładnie, w pokojach również. Z tamtejszej bazy zabiegowej nie korzystałam, ale poznani z tamtego miejsca ludzie leczący tam narządy ruchu mówili, że część zabiegów jest na miejscu w tym samym budynku, część na basenie w parku zdrojowym a na krioterapię ogólną kuracjusze byli dowożeni transportem ośrodka do Krynicy. Jeśli będziesz miała jakieś pytania odnośnie samej miejscowości, to chętnie odpowiem. O procedurach też mogę kilka słów, bo zazwyczaj były takie same we wszystkich tamtejszych ośrodkach, choć możesz zajrzeć też na temat: Wysowa Biawena, tam będzie sporo informacji. Pozdrawiam.
Bozena01
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 05 kwie 2014 17:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: Bozena01 »

Dziękuję za wszystkie informacje i wiele miłych słów :) mówiąc szczerze jest to mój pierwszy wyjazd i tak naprawdę to nawet nie wiem o co mam pytać :) wiem że w IZC jest możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł..... Mam nadzieję ze wrócę z Wysowej również zadowolona , a jeśli chodzi o dojazd to być może jeszcze ktoś skusi się, jest jeszcze trochę czasu, pozdrawiam cieplutko
elap50
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 24 kwie 2014 09:34

Re: WYSOWA ZDRÓJ 19-05-14

Post autor: elap50 »

ja jadę 19-05-14 też do WYSOWEJ ..kto jedzie w tym terminie???
Bozena01
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 05 kwie 2014 17:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: Bozena01 »

Może jednak ktoś wybiera się do Wysowej od 25.06 ???
Bozena01
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 05 kwie 2014 17:25
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: Bozena01 »

Może jednak ktoś wybiera się do Wysowej od 25.06 ???
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7819
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: WYSOWA ZDRÓJ 95 OD 25.06.2014

Post autor: darek »

Bozena01 pisze:Może jednak ktoś wybiera się do Wysowej od 25.06 ???
..Wybiera , wybiera TYLKO podobnie jak i Ty jedzie pierwszy raz i chyba jeszcze się nie zalogował lub jeszcze JEST W SZOKU lekarz z ZUS wysłał go na prewencje ZUS W TYM samym terminie i tym samym ośrodku o czym dowiedziałem się chwil kilka temu
Ojca mego -..syna chrzestnego i również z Katowic.
Dasz radę Bożenko -on również tam będzie
ODPOWIEDZ