szczawnica

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
tut
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 05 lip 2012 16:19

szczawnica

Post autor: tut »

Naprawdę nikt nie wybiera się do Szczawnicy w terminie 15.05-05.06.14-Willa Julia,pozdr, odzywajcie się moi drodzy.
bea8
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 19 mar 2014 21:05
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: szczawnica

Post autor: bea8 »

Jade w tym czasie do Szczawnicy ale do Papiernika
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
RenataKce82
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 28 sty 2014 17:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: szczawnica

Post autor: RenataKce82 »

witam ja byłam w Szczawnicy w Julii w marcu. Willa ładna, pokoje też, polecam pokój 12 a lub b ( to jest studio ale balkon idealny do opalania ) albo 105 lub 205 pokój dwu osobowy balkon cały dzień w słońcu. Na miejscu w Julii jest stołówka.Zabiegi w Solarze albo w Sylwi, fajna ekipa która je wykonuje.Wieczorki organizuje willa marta, sanatorium hutnik i budowlani. szczegóły w gablotkach na terenie miasta. W Julii ten komfort ze nikt nikogo nie sprawdza, bo nie ma dyżurki, każdy ma klucz do wejścia.Organizują fajne wycieczki, ogólnie miło się spędza tam czas, miłego pobytu,
tut
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 05 lip 2012 16:19

Re: szczawnica

Post autor: tut »

Bardzo dziękuje za bieżące informacje,wszystko wydaje się być super,mam jeszcze pytanie czy można zarezerwować pokój wcześniej ?fakt ,ze każdy ma klucz do wilii to zupełnie niespotykane jeśli chodzi o sanatoria ,więc luzik totalny,pozdrawiam Beata.
Awatar użytkownika
RenataKce82
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 28 sty 2014 17:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: szczawnica

Post autor: RenataKce82 »

witam, jako tako wczesniej nie rezerwują pokoi, przyjezdza się i dostaje się pokój, ale zawsze można napisac maila albo zadzwonic, a nóz się uda, pozdrawiam i zazdroszcze tej Szczawnicy, ja dopiero w sierpniu prywatnie jade bo zakochałam się w tym miejscu.
tut
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 05 lip 2012 16:19

Re: szczawnica

Post autor: tut »

Dziękuję Renata ,spróbuję coś zadziałać z tym pokojem,pozdrawiam.
ODPOWIEDZ