STEGNA-FALA 30.07.2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: forumowicz »

Witam :)
Jak w temacie,wyjeżdżam z Wrocławia czy ktoś z Państwa również jedzie w tym samym dniu do tego samego ośrodka?
Miłego popołudnia życzę oraz dnia :)
Pozdrawiam
Alek
forumowicz

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: forumowicz »

Tak wszyscy pięknie pisali o wyjeździe do Stegny,a teraz zamilkli ;) chyba nabrali za dużo wody w usta :)
Do zobaczenia na miejscu i myśle,że będzie nam dane się zobaczyć. Chyba,że będziecie się bawić w kotka i myszke ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: jan19557 »

Alek nie przejmuj się będzie sporo luda, to jest duży ośrodek. Ja wyjeżdżam też 30.07 ale z innego krańca Polski. Na innych postach w podobnym terminie odezwały się chyba 3 osoby. Jeszcze dużo czasu do wyjazdu. Poczekajmy może jeszcze ktoś się odezwie. Pozdrowionka
forumowicz

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: forumowicz »

Witam Jan19557 :)
Myśle,że będzie tak jak piszesz. Patrzyłem wcześniej na stronie internetowej owego ośrodka i widać,że jest dużym ośrodkiem,ale nie takim jak Równica w Ustroniu. Dziękuje,że się odezwałeś będzie miło Cię poznać osobiście i tak jak piszesz poczekajmy może ktoś się jeszcze odezwie,ale póki co jest nas dwóch.
Pozdrawiam
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: marika »

Witaj Alku w tym samym terminie jestem nad morzem a dokładnie w Łebie,proponuję spotkanie na kawie np.w Gdańsku pozdrawiam ;)
forumowicz

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: forumowicz »

Witam Marika :kwiat: :)
Nie odmówie sobie spotkania z Tobą na kawie w Gdańsku :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: jan19557 »

Będzie też Bona, Tomasz i Olsztyniak tyko oni będą od 29.07, więc już zrobiła się piątka.
forumowicz

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: forumowicz »

Super wiadomości Janek :) oby nas było więcej to zrobimy sobie spotkanie forumowe i kto wie może dołączą do Nas słoneczka forumowe :)
Awatar użytkownika
bona61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 18 kwie 2014 10:16
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: bona61 »

Witam wieczorową porą.
Jak miło że jest nas coraz więcej na ten wyjazd do Stegny w tak atrakcyjnym terminie .
Ja też mam skierowanie od 30.07.2014,tylko szkoda że ZUS z mojego regionu samą mnie sierotkę wysłał tak daleko.
Ale jest jeszcze trochę czasu to może ktoś się zgłosi z moich okolic było by raźniej.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów wybierających się do Stegny i do miłego zobaczenia na miejscu.
forumowicz

Re: STEGNA-FALA 30.07.2014

Post autor: forumowicz »

Witam Bona :kwiat:
Dziękuje na wstępie za pozdrowienia,zasyłam Tobie również pozdrowienia oraz wirtualnego buziaka ;)
Zbiera się mała ekipka,która spotka się nad naszym Bałtykiem i będzie wspaniale tak myśle,a że jeszcze ktoś dołączy to będzie tym bardziej raźniej i milej :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ