Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: Princi »

Witam :kwiat: Otrzymałam skierowanie do sanatorium do Lądek Zdrój w terminie od 12.07-02.08 2014. Może ktoś jedzie do Lądka w tym terminie z mazowieckiego.Razem byłoby milej podróżować. Prawdopodobnie będę podróżować autobusem.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: Princi »

Chyba będę sama ;) bo jakoś nikt się nie odzywa :roll: Nic to,cały Lądek będzie mój :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: ewasz »

Witam serdecznie :kwiat:
Nie będziesz sama ale nie licz na towarzystwo z FORUM bo tylko obiecują a nie wykazują ochoty aby się spotkać.
Nie mam pretensji bo przecież każdy sobie wybiera towarzystwo, z którym chce spędzić czas sanatoryjny.
Jednak miło by było spotkać się w realu :twisted:
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: baron14 »

Witam jak już będziesz w Lądku to pozdrów odemnie Piekiełko pod Zdrojową ,oraz wszystkie krzaczki w Arboretum :D :kwiat: napewno jak nie tu to na miejscu znajdą się fajne osoby
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: ewasz »

baron14 pisze:Witam jak już będziesz w Lądku to pozdrów odemnie Piekiełko pod Zdrojową ,oraz wszystkie krzaczki w Arboretum :D :kwiat: napewno jak nie tu to na miejscu znajdą się fajne osoby
Dzisiaj właśnie pozdrawiałam "Piekiełko" od forumowiczów :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: jacky6 »

ewasz pisze:
baron14 pisze:Witam jak już będziesz w Lądku to pozdrów odemnie Piekiełko pod Zdrojową ,oraz wszystkie krzaczki w Arboretum :D :kwiat: napewno jak nie tu to na miejscu znajdą się fajne osoby
Dzisiaj właśnie pozdrawiałam "Piekiełko" od forumowiczów :lol: :lol:
rozumiem, że owe (p)ozdrowieńcze piekiełko znajdzie swoje odzwierciedlenie w reportażu pokuracyjnym...

:kwiat: :kwiat: :kwiat:

:mrgreen: :ugeek:
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: baron14 »

ewasz pisze:Witam serdecznie :kwiat:
Nie będziesz sama ale nie licz na towarzystwo z FORUM bo tylko obiecują a nie wykazują ochoty aby się spotkać.
Nie mam pretensji bo przecież każdy sobie wybiera towarzystwo, z którym chce spędzić czas sanatoryjny.
Jednak miło by było spotkać się w realu :twisted:
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat:
Masz rację ale nic nikomu by się nie stało jakby na miejscu się odezwali choćby tylko na 1 kawę , ale większość narzeka na brak towarzystwa a jak się trafi to tną głupa . Miałem tak w Ustroniu z kumplem z pokoju obok balkon w balkon . Narzekał ciągle że nie ma z kim iść na tance a jak zaprosiłem jedna panią w jego typie to nie przyszedł , pomimo że wiedział że ona będzie i wmawiał mi że nic nie wiedział , dobrze że ona nie wiedziała bo bym na głupka wyszedł . Ale jak wywinął 2 raz taki numer z inną panią to odpuściłem ale do końca turnusu musiałem wysłuchiwać dobrze ci się gada bo masz panią do tańca , ja się dwoiłem i troiłem na darmo . Ale nic nie poradzisz na postępowanie pewnych osób narzekają i marudzą ze niema z kim nawet na kawę wyjść a jak odwali się za nich czarną robotę to to oleją . Ale ja się nie przejmuję jak mogę to pomagam i staram się odpocząć nabrać sił , pospacerować , na maksa skorzystać z zabiegów włącznie z parkieto terapiom :D Życzę fajnego towarzystwa , super pogody , fajnych zabiegów , dobrego partnera do tańca , no i zdrowia :kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: jacky6 »

baron14 pisze: na maksa skorzystać z zabiegów włącznie z parkieto terapiom :D Życzę fajnego towarzystwa , super pogody , fajnych zabiegów , dobrego partnera do tańca , no i zdrowia :kwiat:
i oczywiście nie zapominać z krzakoterapii czterokolanówki...
...
przeca lato mamy...

:lol: :lol:

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: ewasz »

baron14 - Serdecznie Ci dziękuję :D
Mam superowego tancerza, zdrowia nabywam a towarzystwo jest zarąbiste :lol: :lol:
Żyć i nie umierać - wszystko pod kontrolą :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój 12.07-02.08 2014

Post autor: ewasz »

jacky6 - relacji z "Piekiełka" nie będzie a krzakoterapię zostawiam dla Ciebie :twisted:
Wszystkiego nie można mieć :P
ODPOWIEDZ