sanatorium Krynica Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
CHANTAL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 10 lip 2014 23:37
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 5

sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: CHANTAL »

Krynica Zdrój termin 05.09 do 26.09.2014 jade do sanatorium LWIGRÓD czy był tam ktoś proszę o opinię. Jestem z Zielonej Góry
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: jan19557 »

Wklep sobie w prawym górnym rogu :lwigród krynica zdrój i szukaj: a będziesz miał wiadomości. Od siebie mogę powiedzieć, że lepiej nie mogłeś trafić. To jedno z najlepszych sanatoriów w Krynicy. Położone w samym centrum. Wszędzie blisko. Warunki komfortowe. W ubiegłym roku we wrześniu był mój kolega w nim i nie mógł się nachwalić.. Ja byłem latem prywatnie ale w innym ośrodku. Życzę udanego wypoczynku i fajnego towarzystwa.
CHANTAL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 10 lip 2014 23:37
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: CHANTAL »

dziękuję za wiadomość.Myślę że będę zadowolona.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: bogjan »

CHANTAL pisze:Krynica Zdrój termin 05.09 do 26.09.2014 jade do sanatorium LWIGRÓD czy był tam ktoś proszę o opinię. Jestem z Zielonej Góry
Czuj się jak byś wygrała w totolotka.Byłem jest wszystko super,jeśli chodzi o zakwaterowanie.Bardzo dobre położenie,centrum Zdroju,wszędzie blisko.Pozazdrościć.Warunki super,hotel,sanatorium,zakwaterowanie,wyżywienie super,tylko zabiegi w skali do 5 to +4.Mało wodnych,a basen jest 100m w Continentalu.Wrzesień jest nie raz cieplejszy od sierpnia.Spacerek nie zaszkodzi.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20161
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: Felice »

W styczniu też nie zaszkodzi :D
Potwierdzam byłam,wróciłam zadowolona.Ja na zbiegi nie narzekałam....miałam prawie same wodne i borowinę i mineralną (naprzemiennie),masaż podwodny codziennie,gimnastykę w basenie tez codziennie,no i wódę z Mieciem codziennie,a nawet 3 razy dziennie.Suchy dla mnie,ale też wodny sztuk raz- łóżko masujące( hydromasaż) też codziennie.Żyć nie umierać i widok z okna na całą Krynicę.
CHANTAL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 10 lip 2014 23:37
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: CHANTAL »

A jakie są tam pokoje ile osobowe, czy zabiegi są na miejscu czy trzeba dochodzić do innego sanatorium i czy można zarezerwować sobie pokój przed przyjazdem lub czy jeden dzień wcześniej można przyjechać.Za wiadomości będę bardzo wdzięczna.dziękuję
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20161
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: Felice »

Pokoje są różne,jest dużo jedynek,małe,ale przytulne pokoiki,większość dwójek,są i trójki.Są również studia 2 plus 2,ale ta głównie kładli facetów.Część pokojów z widokiem na Krynicę,część niestety od strony zbocza,więc trochę ciemniejszych.Wyposażenie pokoików dość przyzwoite.Wygodne łóżka,szafka nocna,lampki.lodówka (chyba nie wszędzie),biurko,telewizor,duże lustro (dla pań istotne). W laptopie mam zdjęcia może wrzucę.
Zabiegi poza basenem wszystkie na miejscu.Basen w sąsiednim Continentalu.Mają wykupione u nich w godzinach 14-16.Jest to 100 metrów od budynku.Ja chodziłam codziennie na 14.
Z rezerwacją jest różnie,zajmuje się tym menadżer.Możesz próbować.Za wcześniejsze wejście do pokoju (przed godziną 14) trzeba zapłacić 20 złotych.Wpuszczają wcześniej jeżeli pokój jest już wolny.Nie ma przestojów w zmianach turnusów.Pytaj o co zechcesz,jak będę mogła udzielę wszelkich informacji.Powroty,niekoniecznie punkt 22,ale tak do 23 powinno się być.Można i dłużej,ale z przepustką.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20161
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: Felice »

To są zdjęcia mojego pokoju
[ obrazek zewnętrzny ]
[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20161
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: sanatorium Krynica Zdrój

Post autor: Felice »

I widok z okna o poranku styczniowym
[ obrazek zewnętrzny ]
[ obrazek zewnętrzny ]
CHANTAL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 10 lip 2014 23:37
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 5

do Alice

Post autor: CHANTAL »

Dziękuję bardzo trochę mnie uspokoiłaś bo obawiałam się, że pokoje są wieloosobowe ,pokój i widok miałaś piękny ale nie wiem jaki ja pokój dostanę będę prosiła z widokiem na Krynicę.Jeszcze raz bardzo tobie dziękuję i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ