Ustroń 18. 09. 2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: Lewek »

Czy jest ktoś na forum , kto jedzie w tym terminie do Ustronia? Ja jadę do Róży. Miło by było poznać się przed wyjazdem ;) Pozdrawiam :kwiat:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: stokrotka »

agalew pisze:Czy jest ktoś na forum , kto jedzie w tym terminie do Ustronia? Ja jadę do Róży. Miło by było poznać się przed wyjazdem ;) Pozdrawiam :kwiat:
Super miejsce -usytuowanie prawie w centrum -no prawie :) teraz jestem o 3 sanatoria dalej.Nareszcie przestało padać :roll: i można się wygrzewać na leżaczku.
Dwa lata temu był tam mąż koleżanki -baaardzo zadowolony z zabiegów i reszty.Pozdrawiam -pa! :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: Lewek »

Stokrotko dzięki za odzew :kwiat: Życzę wspaniałej pogody, trafionych zabiegów i super towarzystwa. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: ewasz »

stokrotka pisze:
agalew pisze:Czy jest ktoś na forum , kto jedzie w tym terminie do Ustronia? Ja jadę do Róży. Miło by było poznać się przed wyjazdem ;) Pozdrawiam :kwiat:
Super miejsce -usytuowanie prawie w centrum -no prawie :) teraz jestem o 3 sanatoria dalej.Nareszcie przestało padać :roll: i można się wygrzewać na leżaczku.
Dwa lata temu był tam mąż koleżanki -baaardzo zadowolony z zabiegów i reszty.Pozdrawiam -pa! :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Stokrotko, super :!:
Nie wiedziałam nawet, że wyjechałaś :shock:
Życzę Ci wszystkiego najlepszego i takiego zadowolenia z pobytu jakie mam ja :lol: :lol:
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
baltazarka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 16 lip 2014 16:56
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: baltazarka »

Będę w tym czasie w Ustroniu, ale w innym sanatorium. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy wspólnie spędziły czas :D
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: Lewek »

baltazarka pisze:Będę w tym czasie w Ustroniu, ale w innym sanatorium. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy wspólnie spędziły czas :D
Baltazarka, dzięki za odzew. Myślę, że spotkamy się w Ustroniu :D Do jakiego sanatorium jedziesz ? Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: jan19557 »

Karamba miłego pobytu dziewczyny I pozdrówcie Gustlika. On był z Ustronia.
Awatar użytkownika
baltazarka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 16 lip 2014 16:56
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: baltazarka »

Jadę do Równicy. Myślę, że spędzimy miło razem czas! :D Czy ktoś jeszcze się wybiera w tym czasie do tego pięknego miasta? :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: Selene »

agalew pisze:Czy jest ktoś na forum , kto jedzie w tym terminie do Ustronia? Ja jadę do Róży. Miło by było poznać się przed wyjazdem ;) Pozdrawiam :kwiat:
Sanatorium RÓŻA recepcja
[ obrazek zewnętrzny ]
Kawiarnia - i tu dostępne jest wi-fi
[ obrazek zewnętrzny ]
[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ustroń 18. 09. 2014

Post autor: jan19557 »

Selene wybacz . Fotki są piękne ale rzadko kiedy mają coś wspólnego z rzeczywistością. Zaliczyłem kilka takich ośrodków z piknymi fotkami a rzeczywistość okazała się zgoła przeciwna chociażby sanatorium Perełka w Ciechocinku. Zdjęcia recepcji piękne a reszta z epoki wczesnego Gomułki. Trzeba tam być aby ocenić przybytek. :( :( :( :( :( :( :(
ODPOWIEDZ