Sanatorium Elektron w Ustroniu

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
basiczek25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 lip 2014 20:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: basiczek25 »

:kwiat: Witam i pozdrawiam...Mam pytanie - 3 września jadę na 3-tygodniowy turnus do Sanatorium Elektron w Ustroniu.Chciałabym zaczerpnąć informacji o miejscowości i sanatorium.Muszę zaznaczyć,że jadę po raz pierwszy...
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: jan19557 »

W prawym górnym rogu wpisz nazwę sanatorium i miejscowość i dowiesz się wszystkiego co jest na forum. Możesz też sprawdzić wiadomości na wyszukiwarce . Wpisz IPON
Awatar użytkownika
basiczek25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 lip 2014 20:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: basiczek25 »

jan19557 pisze:W prawym górnym rogu wpisz nazwę sanatorium i miejscowość i dowiesz się wszystkiego co jest na forum. Możesz też sprawdzić wiadomości na wyszukiwarce . Wpisz IPON
Przepraszam za tą jedynkę...chciałam dać więcej....troszkę sobie poczytałam.dzięki za info,,,Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: Lewek »

basiczek25 pisze::kwiat: Witam i pozdrawiam...Mam pytanie - 3 września jadę na 3-tygodniowy turnus do Sanatorium Elektron w Ustroniu.Chciałabym zaczerpnąć informacji o miejscowości i sanatorium.Muszę zaznaczyć,że jadę po raz pierwszy...
Witam ! Jest też założony wątek Ustroń, tam możesz zobaczyć parę zdjęć. O urokach Ustronia przekonamy się we wrześniu, tez jadę, ale troszkę później. słyszałam wiele pozytywnych opinii, zarówno o samym Ustroniu, jak i ciekawych wycieczkach organizowanych w tym uzdrowisku. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: Lewek »

basiczek25 pisze:
jan19557 pisze:W prawym górnym rogu wpisz nazwę sanatorium i miejscowość i dowiesz się wszystkiego co jest na forum. Możesz też sprawdzić wiadomości na wyszukiwarce . Wpisz IPON
Przepraszam za tą jedynkę...chciałam dać więcej....troszkę sobie poczytałam.dzięki za info,,,Pozdrawiam

basiczek, więcej ni możesz dać, chociaż nie wiem jak byś chciała :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
basiczek25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 lip 2014 20:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: basiczek25 »

agalew pisze:
basiczek25 pisze::kwiat: Witam i pozdrawiam...Mam pytanie - 3 września jadę na 3-tygodniowy turnus do Sanatorium Elektron w Ustroniu.Chciałabym zaczerpnąć informacji o miejscowości i sanatorium.Muszę zaznaczyć,że jadę po raz pierwszy...
Witam ! Jest też założony wątek Ustroń, tam możesz zobaczyć parę zdjęć. O urokach Ustronia przekonamy się we wrześniu, tez jadę, ale troszkę później. słyszałam wiele pozytywnych opinii, zarówno o samym Ustroniu, jak i ciekawych wycieczkach organizowanych w tym uzdrowisku. Pozdrawiam :kwiat:
Wielkie dzięki...Mam nadzieję,że będzie tak jak piszesz,tzn...superrrr....szkoda,że nie jedziesz w tym samym czasie....Pozdrawiam :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: Lewek »

basiczek , jadę 18 września, więc Ty jeszcze tam parę dni będziesz ;)
Awatar użytkownika
basiczek25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 lip 2014 20:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: basiczek25 »

agalew pisze:basiczek , jadę 18 września, więc Ty jeszcze tam parę dni będziesz ;)
agalew ja będę do 24 września...to już dzisiaj zapraszam na kawusię za pozytywne posty :) :kwiat:
Awatar użytkownika
basiczek25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 lip 2014 20:11
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: basiczek25 »

:kwiat:
basiczek25 pisze:
agalew pisze:basiczek , jadę 18 września, więc Ty jeszcze tam parę dni będziesz ;)
agalew ja będę do 24 września...to już dzisiaj zapraszam na kawusię za pozytywne posty :) :kwiat:
:kwiat: :kwiat: :kwiat: Miłego dnia dla wszystkich....czekam na posty od Was na temat Elektron w Ustroniu :oops:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Elektron w Ustroniu

Post autor: Lewek »

basiczek25 pisze:
agalew pisze:basiczek , jadę 18 września, więc Ty jeszcze tam parę dni będziesz ;)
agalew ja będę do 24 września...to już dzisiaj zapraszam na kawusię za pozytywne posty :) :kwiat:
ODPOWIEDZ