Sanatorium Muszyna w Muszynie od 23.09.2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Sanatorium Muszyna w Muszynie od 23.09.2014

Post autor: agnes315 »

Witam
Czy ktoś jedzie w tamtym kierunku z Lublina lub okolic? Szukam miejsca w samochodzie lub po prostu towarzystwa na wspólną podróż, nie wykluczone, że sama wezmę samochód, to do rozpatrzenia, a i chętnie kogoś poznam, kto będzie w tym sanatorium w tym samym terminie :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Sanatorium Muszyna w Muszynie od 23.09.2014

Post autor: jan19557 »

Agnes zdecydowanie polecam własny pojazd. Zawsze można się wyrwać do Krynicy, Piwnicznej czy na Słowację. Sanatorium ładnie położone w zakolu Popradu, na wzgórku, piękne widoczki Samo sanatorium też fajne. Nie wiem czy coś się zmieniło z wyżywieniem bo jak byłem kilka lat temu były 3 czy 4 diety i jak dotąd nie spotkałem tak małych porcji. Byłem też w zeszłym roku ale tylko z ciekawości w drodze do Piwnicznej. Nie dawno chyba był remont bo za mnie wyglądał znacznie gorzej. U sąsiadów imprezy choć na miejscu też jest barek ale mały. Życzę miłego pobytu i wesołego towarzystwa.
ODPOWIEDZ