Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
pedro224
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 13 mar 2012 18:24
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 14

Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: pedro224 »

Witam 15 września melduje sie w Busku Zdrój w Krystynie . :D Turnus mam od 15-09 do 6-10.Jestem z Nowej Soli mogę kogoś podwieźć. Proszę pisać na pewno odpowiem. :D Pozdrawiam i do miłego u Krysi.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: jan19557 »

Gratuluję wyboru. Świetne sanatorium niedawno po remoncie. Życzę miłego wypoczynku i doborowego towarzystwa.
Awatar użytkownika
pedro224
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 13 mar 2012 18:24
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: pedro224 »

Dziękuje bardzo ale co do wyboru to nie miałem wpływu gdzie i kiedy .Jadę w to miejsce bo mnie tam wysyła NFZ.Jestem po dwóch operacjach i dostałem to sanatorium jako po szpitalne.A jak tam rzeczywiście jest ? Proszę o trochę więcej informacji.np.Parking na auto/ Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: ulanie »

Pedro ja tu już piłowałam temat myślę, że znajdziesz trochę informacji.
Awatar użytkownika
pedro224
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 13 mar 2012 18:24
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: pedro224 »

ulanie pisze:Pedro ja tu już piłowałam temat myślę, że znajdziesz trochę informacji.
Czytałem Ula część postów, ale nie wszystko jest w nich napisane.Z tego co widzę różnie ludzie maja przyjechać do Krystyny. To jest ciekawe.Co o tym sądzisz Ula? Pozdrawiam Piotrek.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: jan19557 »

Kochani zapewniam was, że będzie fajnie. Byłem w Krystynie kilka lat temu a teraz jest po remoncie więc jest jeszcze lepiej. Ja byłem w części kardiologicznej na parterze. Warunki były naprawdę dobre. Wszystkie zabiegi na miejscu z wyjątkiem kąpieli borowinowych na które trzeba przejść na drugą stronę ulicy do sąsiedniego budynku. Jest spory basen, dobre żarcie. Parking był kiedyś obok za friko, teraz jest płatny ale takich podstawowych rzeczy można się dowiedzieć dzwoniąc do sanatorium. Jedyny minus ale nie taki dużo to to, że do miasta jest kawałek i pod górkę deptakiem za to lepiej wracać. Część podstawowych rzeczy spożywczych , owoców chemii i kosmetyków jest w sąsiednich budkach więc nie musimy chodzić daleko. Wklepując w prawym górnym rogu nazwę sanatorium i miejscowość dowiecie się dużo więcej. Życzę miłego pobytu.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: ulanie »

Witaj Piotrku, też zastanawiałam się nad turnusami, bo mój jest mały, jak się dowiedziałam i zaczyna się w sobotę, no i zaraz kolejny w poniedziałek,,, nie rozumiem o co chodzi, ale to nie jest problem :) Janku deptakiem pod górę, a z powrotem z górki, lepiej nie może byc jak wracać z zakupami z górki :lol:
Awatar użytkownika
pedro224
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 13 mar 2012 18:24
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: pedro224 »

Ponawiam swoje ogłoszenie.Jestem z woj.Lubuskiego, Nowa Sól. Mam turnus od 15-09 do 6-10. mogę kogoś podwieźć. Proszę pisać na pewno odpowiem. :D
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: ulanie »

Halo DZIEWCZYNY :!: ja też ponawiam swoje ogłoszenie, szukam super koleżanki do pokoju :)
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko Zdrój Krystyna 15-09 do 6-10

Post autor: ulanie »

Halo, halo, Nikt nie lubi Buska :( a ja lubię, bo jak wyjadę, to będę dzięki temu już drugi raz w sanatorium :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ