IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
sarna1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 07 sie 2014 13:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: sarna1 »

CZY NAPRAWDĘ NIKT SIĘ NIE WYBIERA DO KLIMATU W IWONICZU OD 24,08-16,09,MAM SKIEROWANIE Z ZUS.PRAWDOPODOBNIE BĘDĘ JECHAĆ 23,08
forumowicz

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: forumowicz »

:lol: No to wspaniały ten nasz ZUS :) Wysyłaja juz nawet na kuracje do lokali rozrywkowych ;)
nawiasem mówiąc, lepszy Krakowiak :D
Pozdrawiam
sarna1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 07 sie 2014 13:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: sarna1 »

WITAM KLIMAT PRZYJMUJE KURACJUSZY OK 1,5MIESIĄCA WIĘC LOKAL ROZRYWKOWY RACZEJ SIĘ SKOŃCZY PRZECIEŻ LUDZIE CHORZY TU BĘDĄ PRAWDA?A BYŁAŚ W TYM LOKALU?
forumowicz

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: forumowicz »

sarna1 :) nie bardzo rozumiem to, dlaczego ZUS skierował Cie do Klimatu :?: Byłam w Klimacie, ale to jest pub .... niedaleko sanatorium Biały Orzeł....hmmm.....przeczytaj na skierowaniu, gdzie konkretnie będziesz sie kurować (leczniczo)...myslę, ze w Klimacie "po godzinach" :D
Pozdrawiam
sarna1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 07 sie 2014 13:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: sarna1 »

NAPRAWDĘ W KLIMACIE DZWONIŁAM TAM I WSZYSTKO SIĘ ZGADZA,PRZEKSZTAŁCILI HOTEL I PRZYJMUJĄ KURACJUSZY UWIERZ MI.A JEŚLI TOBYŁ PUB NO TO SUPER BĘDZIE GDZIE POSIEDZIEĆ
Awatar użytkownika
dubelek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 05 kwie 2014 00:47
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: dubelek »

Bylem koncem czerwca w Bialym Orle i tydzien pozniej przyjechal wlasnie turnus do klimatu,poznalem tam duzo ludzi i oni mieli wlasnie z zusu,Wiadomo oni tam tylko spali a na zabiegi chodzili do CLU. Pokoje w klimacie fajne,nie raz tam wyladowalem na after party:)w pokojach sa niby tv,niby monitory,mozna smialo podpiac pendrive z muzyka czy filmem,Generalnie spoko,Klimat byl o tyle fajny bo jest taras na zewnatrz i mozna bylo posiedziec i ogladac sobie MS,ale teraz z pogoda jest roznie,Balety na miejscu ale jak ktos napisal wczesniej Krakowiak jest idealny.PS [cenzura] akwarium w klimacie.Mlody kelner z zelem na wlosach ma ksywe TESTER prosze go pozdrowic od dubelka:)
forumowicz

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: forumowicz »

:roll: No to zwracam honor.... :) Skoro ZUS funduje pobyty w takich pub-ach, to jestem pod wrażeniem!!
A już myślałam że to jakiś wkręt z Klimatem :lol:
Pozdrawiam.
grudzien
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 18 maja 2010 16:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: grudzien »

Tak ,tak ...Klimat to już nie tylko dance , lecz również Sanatorium. podpisali umowę z ZUS-em. W Iwoniczu byłam w lipcu. W tym czasie był pierwszy turnus w Klimacie.
sarna1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 07 sie 2014 13:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: sarna1 »

noi co wszystko to prawda jade za tydzień do Klimatu a jak bedzie ?napisze po albo w trakcie turnusu pozdrawiam.
sarna1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 07 sie 2014 13:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: IWONICZ ZDRÓJ KLIMAT 24,08-16,09,

Post autor: sarna1 »

DUBELKU A CO TO CLU -TAM WEDŁUG CIEBIE ZABIEGI MAJĄ KURACJUSZE Z KLIMATU WŁAŚNIE BO SŁYSZAŁAM O ZAKŁADZIE PRZYRODOLECZNICZYM WYJAŚNIJ JAK MOŻESZ
ODPOWIEDZ