Lądek Zdrój listopad 2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
aneta76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 15 sie 2014 17:36
Staż sanatoryjny: 0

Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: aneta76 »

Witam. Jade do Lądka Zdroju w turnusie 06-11-2014. Jestem z Konina , może jest ktoś kto jedzie w tym samym turnusie ? Razem będzie raźniej :)
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: mercedes »

witaj Aneta 76- termin co dla niektorych odlegly zazwyczaj m-c przed sie dowiadujemy wiec napewno ktos sie odezwie ja tez czekam na termin byc moze i ten sam - pozdrawiam
aneta76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 15 sie 2014 17:36
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: aneta76 »

To powodzenia życzę. Ja już dostałam w lipcu informacje z ZUSu że wyjeżdżam.Bardzo się cieszę , chociaż to mój pierwszy wyjazd i czuje się troszkę niepewnie, nie wiem co mnie tam czeka
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: ewasz »

Aneta, nie przesadzaj ;)
Jak raz o Lądku to masz full wiadomości i zdjęć :)
Poczytaj, pooglądaj i wszystkiego sie dowiesz :)
Uważam, że Ci się trafiło super :lol: :lol:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: rybka »

Mój pierwszy wyjazd do sanatorium też był w tym terminie. Byłam pełna obaw (listopad), a wspominam baaaardzo miło.
Ewciu masz rację :roll: Anecie trafiło się super :lol: :lol: Tego nie da się opisać, bo to trzeba przeżyć :serce: :serce: :serce:
Niedługo przeżyjemy to jeszcze raz ... :D :D :D
aneta76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 15 sie 2014 17:36
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: aneta76 »

Dziękuje, ja się bardzo cieszę, nie byłam jeszcze w sanatorium. Już się nie mogę doczekać. Być może do zobaczenia.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23849
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Aneta 76 napisz nam do jakiego sanatorium jedziesz stali kuracjusze Lądkowi znają sanatoria
sama zaliczyłam 3 pobyty kuracyjne w Lądku Zdroju .
aneta76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 15 sie 2014 17:36
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: aneta76 »

Witam
Pawilon I .To chyba Lotnik . Opinie czytałam, wiem że jest po remoncie i sam Lądek jest piękny. Ja jestem troszke wystraszona samym pobytem.Mam depresje lękową, nie wiem czy tam będzie terapia, czy zabiegi...co powinnam zabrać itd..Cieszę się że jade, zawsze zmiana otoczenia pomaga :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: ewasz »

Anetko, przede wszystkim zabierz strój kąpielowy, czepek i klapki na basen, dres, strój do ćwiczeń bo możesz mieć na sucho bądź w basenie albo jedne i drugie. Coś p/deszczowego też się przyda, jeśli lubisz chodzić z kijami to je też weź bo chodzić tam jest gdzie. Rzeczy i lżejsze i cieplejsze, najlepiej takie żeby można się ubierać na tzw. cebulkę bo tak jest najwygodniej. Weź też coś na tańce.
Nie wiem jak sprawa wygląda tam z ręcznikami ale jeśli tam dają to i tak weź 1 duży i 1 mały na pewno się przydadzą.
Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to napisz a ja w miarę możliwości odpowiem.
Może jeszcze inni, którzy tam byli coś dopiszą. Jest jeszcze troszkę czasu. Teraz są tam kuracjusze z NS i po przyjeździe z pewnością opiszą warunki.
Spokojnie Anetko, będzie dobrze :)
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lądek Zdrój listopad 2014

Post autor: gorkaa »

aneta76 pisze:Witam
Pawilon I .To chyba Lotnik . Opinie czytałam, wiem że jest po remoncie i sam Lądek jest piękny. Ja jestem troszke wystraszona samym pobytem.Mam depresje lękową, nie wiem czy tam będzie terapia, czy zabiegi...co powinnam zabrać itd..Cieszę się że jade, zawsze zmiana otoczenia pomaga :)
Aneto, ja jadę do Lotnika w październiku. Wszystko opiszę po powrocie :D
ODPOWIEDZ