Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Barabara
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 sie 2014 11:47
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: Barabara »

Witam,
Szukam chętnych osób jadących z Białegostoku lub okolic na turnus rozpoczynający się od 10.09.14 w Ciechocinku. Jadę samochodem i mam wolne miejsca
tel. 790573642
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: basiat »

Basiu, pognałabym z Tobą do Ciechocinka w każdej chwili ( to samo miasto)!! Byłam tam w czerwcu. Piękne miejsce, same najlepsze wspomnienia. moje serducho nadal tam jest..... Życzę Ci dobrej kuracji, wypoczynku i samych najlepszych wrażeń :kwiat: :kwiat:
Barabara
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 sie 2014 11:47
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: Barabara »

Jadę do ośrodka Gracja , może coś więcej napiszesz ..... z góry dziękuję
Mam obawy że zanudzę się na śmierć jestem młoda dziewczyną :) 40+
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: basiat »

Basiu, Gracji nie poznałam. Ja byłam w ZNP (olbrzymi ośrodek) na turnusie z ZUS-u, a więc ludzi "młodych" :D było całkiem sporo!! O nudzie nie było mowy! Śmialiśmy się, że zapieprz był taki, że nie ma czasu na odpoczynek :lol: :lol: :lol: Do południa zabiegi, czasem i po obiedzie, potem spacery - a jest gdzie spacerowac , szczególnie w fajnym towarzystwie, a po kolacji parę minut na toaletę, przebranie i na....tańce. Miejsc do tanczenia sporo, więc zmienialiśmy codziennie miejscówki :lol: :lol: W naszym sanatorium można było wypożyczyć rowery ( ale jest też miejska wypozyczalnia), a więc przejażdżki lub spacery nad Wisłę też były :D Jak nie znajdziesz odpowiedniego wiekiem towarzystwa z Gracji,znajdziesz pewnie gdzie indziej.My mieliśmy fajne towarzystwo z Wrzosu i Domu Sanatoryjnego przy fontannie z parku z dywanami....
Odpoczywaj i baw się dobrze!! Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Barabara
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 sie 2014 11:47
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: Barabara »

Dzięki za słowa otuchy .....:). Liczę na to , że będzie fajnie jestem dość kontaktowa osoba a kobiecego uroku tez mi nie brakuje :). Jadę z NFZ (miałam w 2010 wypadek samochodowy i niestety skutki sa do dziś , mam problemy z kregosłupem ).W 2012 byłam w Busko -Zdrój i porażka (same towarzystwo 60,70+) na tańce nie chodziłam (choc uwielbiam tańczyć). Jeśli nie jest to dla Ciebie tajemnica w jakim jesteś wieku ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: basiat »

Basiu, napisałam do Ciebie na PW( W panelu użytkownika powinnaś mieć wiadomośc)
palulo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 95
Na forum od: 23 mar 2012 19:54
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: palulo »

Witaj Basiu chętnie wybiore sie w którys weekend wrzesnia do Ciechocinka jestem w podobnej sytuacj jak Ty choc w Ciechocinku byłem kilka razy
Barabara
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 sie 2014 11:47
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: Barabara »

Witam,
Zaglądam ty z nadzieja ze może ktoś ze mną pojedzie i będzie razniej :)
Napisz coś troszkę skoro już byłeś w Ciechocinku.
Pozdrawiam
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: graza »

Witaj Barbara
Dodam kilka zdań jeśli można. Byłam w Gracji w czerwcu 2013 r na turnusie z ZUS. Ośrodek położony jest na przeciwko Wrzosu i po sąsiedzku ośrodka Wojskowego.W tych ośrodkach możesz się bawić w Gracji nie ma kawiarni. Sam ośrodek taki sobie ,są fajniejsze ale nie najgorszy.W tym ośrodku są osoby z NFZ i ZUS-u i na pewno znajdziesz młode osoby ,ja tam byłam osoba po 50+a czułam się tam wśród tych młodych świetnie.Jeśli jedziesz do Ciechocinka pierwszy raz będziesz zadowolona,jest dużo zieleni i parków do spacerowania. Towarzystwo najważniejsze i tego Tobie życzę :kwiat:













d
Barabara
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 sie 2014 11:47
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Białystok- Ciechocinek 10.09.14

Post autor: Barabara »

Dziękuję za info, troszkę pocieszyłaś mnie :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ