Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
marylka123
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 sie 2014 14:48
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: marylka123 »

Dzien dobry,
dostałam skierowanie do Buska sanatorium "RAFAŁ" w terminie Termin 2014-10-05 - 2014-10-26
czy ktos z Łodzi takze sie wybiera?

serdecznie pozdrawiam
maryla
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: ulanie »

Witam Marylko, już się ucieszyłam, że w końcu ktoś jedzie do Buska, ja też jadę ale do Krystyny 13.09... szkoda :) Pozdrawiam.
Barabara
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 15 sie 2014 11:47
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: Barabara »

Witam,
Byłam w Busko-Zdrój w 2012 r. ośrodek Włókniarz , jeśli chodzi o zabiegi to rewelacja (nie wiem czy wierz że maja świetne kapiele siarkowe które rewelacyjnie wpływaja na układ kostny ) . Co do miasteczka to jest bardzo małe i nuda była totalna , pojechałam samochodem więc zwiedzałam sobie w wolnym czasie : Kraków, Sandomierz, Pacanów, czy tez robiłam wypady do Kielc. Towarzystwo głównie 50, 60, 70 + z tego co pamiętam to dobre potańcówki były w Wojskowym (choc ja nie chodziła , wiekowo byłam za młoda do towarzystwa ).

Miłego wypoczynki....
Pozdrawiam
marylka123
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 sie 2014 14:48
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: marylka123 »

witam ponownie, sama nie wiem czy sie cieszyc czy nie z Buska, mam nadzieje ze siarczki pomoga, wroce podreperowana i zadowolona pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: ulanie »

Moja reumatolog bardzo chciała, abym skierowanie dostała do Buska i za drugim razem się udało, ponieważ siarka ma cudowny wpływ na nasz organizm. Większość osób będących w Busku wypowiada się dobrze, więc nie może byś źle :)
zbyszonek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 09 sty 2013 14:03

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: zbyszonek »

Ja mam skierowanie od 27.09.-- do 25.10. do Włókniarza wiec troszkę szybciej i jade z Mazur ale przygotuje grunt i bede czekał może przemkniemy koło siebie albo ustąpię Ci miejsca przy stoliku haha jedno co to na pewno nie będę żałował tego wyjazdu. Pozdrawiam :D
marylka123
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 sie 2014 14:48
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: marylka123 »

witam,
tez nie zamierzam załowac tego wyjazdu! czy ma sie jakis wpływ na zabiegi? jestem po endoprotezie biodra a i kręgosłup mi dokucza, ile zabiegów dziennie jest?
zbyszonek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 09 sty 2013 14:03

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: zbyszonek »

W tamtym roku bylem w Marconi i mialem 4 zabiegi dziennie lekarka byla mila i wspolnie je uzgodnilismy pewnie w innych jest podobnie
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: ulanie »

Zbyszku ja mam jeszcze wcześniej, bo 13 września do Krystyny :) Marylka na skierowaniu masz napisane ile zabiegów najmniej powinnaś mieć i przez ile dni w tygodniu.
bebe14
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 14 sie 2014 14:54
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko-Zdrój "RAFAŁ" 5 październik

Post autor: bebe14 »

marylka ja ma pytanie do ciebie ile jesteś po protezie biodra bo widze że mamy podobne problemy ja też po protezie drugie też mam chore i będzie operacja no i kręgosłup mi dokucza i też jadę do senatorium tylko na początku listopada i będę już 5 miesięcy po operacji biodra szkoda że tak późno jade ale niestety takie terminy No i jak żyjesz z endo Pozdrawiam
ODPOWIEDZ