Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
mandarynka1642
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 04 gru 2012 10:14

Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Post autor: mandarynka1642 »

Witam mam turnus Kołobrzeg Perła Bałtyku 16,10 do 6,11,2014r. ktoś jedzie z okolic Kielc jakieś informacje o tym sanatorium Pozdrawiam . :)
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Post autor: MaKa1 »

Witaj mandarynka 1642,jeszcze masz trochę czasu i napewno ktoś się odezwie.Pozdrawiam ,życzę znalezienia bratniej duszy i miłego pobytu w Perle.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Post autor: Suzen »

mandarynka1642 pisze:Witam mam turnus Kołobrzeg Perła Bałtyku 16,10 do 6,11,2014r. ktoś jedzie z okolic Kielc jakieś informacje o tym sanatorium Pozdrawiam . :)
Witaj Mandarynka1642,wpisz w prawym górnym rogu nazwę miejscowości i nazwę sanatorium.Wyświetlą Ci się informacje.
Zazdroszczę pobytu w Kołobrzegu :)
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Robeo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 471
Na forum od: 10 sie 2012 10:56

Re: Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Post autor: Robeo »

Ja już też zazdroszczę, bo minęło już całe 10 dni od powrotu i bardzo tęsknię :D
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Post autor: MaKa1 »

Kołobrzeg :?: Jak tu nie zazdrościć :D
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Post autor: Suzen »

MaKa1 pisze:Kołobrzeg :?: Jak tu nie zazdrościć :D
MaKa1,widzę,że jesteśmy w towarzystwie miłośników miasta Kołobrzeg (T M M K) :D :lol:
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Post autor: MaKa1 »

Suzen zgadza się (TMMK ).Pozdrawiam :D
Celina49
Posty: 1
Na forum od: 14 wrz 2014 21:29
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Perła Bałtyku ...Kołobrzeg

Post autor: Celina49 »

Witam, moja Mama się wybiera z Łodzi w tym samym terminie. Ogólnie oglądałam filmy na youtube(wystarczy wpisać Perła Bałtyku) i czytałam opinie w internecie i sądzę, że ośrodek jest ok. Odnowiony, prezentuje się całkiem ok, kiedyś nazywał się "Kombatant". Dobra baza lecznicza, jest basen, kriokomora, hotel tuż przy plaży. Na jedzenie ludzie też nie narzekali z tego co czytałam. 2. lata temu rodzice byli w "Mesko", piękny ośrodek, podobno jedzenie wyśmienite, jak domowe (a rodzice bywają wybredni), więc skoro im smakowało, to musiało być naprawdę dobre. W niedziele była nawet lampka wina do kolacji. Wszystko w ramach NFZ. Jak opowiadali innym, gdzie byli, to każdy mówił, że w "Hiltonie", no ale wiadomo, że są też osoby bardziej wymagające... Jeśli chodzi o wnętrze, "Perła Bałtyku" raczej nie odbiega wyglądem od "Mesko", więc miejmy nadzieję, że zarówno Pani jak i moja mama będziecie zadowolone.
Gdyby ktoś czytał tego posta i jechał przypadkiem autem do Kołobrzegu 16. października w godzinach rannych, moja mama chętnie by się zabrała, oczywiście dorzuci się do paliwa. Pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ