Świeradów Zdrój od 26 sierpnia 2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
wlodek
Posty: 3
Na forum od: 20 sie 2014 07:39
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 3

Świeradów Zdrój od 26 sierpnia 2014

Post autor: wlodek »

Witam kuracjuszy na forum.
Mam skierowanie z ZUS-u do Domu Zdrojowego w Świeradowie Zdroju, na turnus rozpoczynający się 26 sierpnia 2014.
Mieszkam w Oleśnie - 50 km od Opola. Planuję wyjazd wygodnym Peugeotem 306 kombi w godzinach rannych.
Mam możliwość zabrania po drodze do trzech osób. Trasa do wyboru: Olesno-Opole-Brzeg-Oława-Wrocław-Świeradów;
ewentualnie Olesno-Kluczbork-Namysłów-Oleśnica-Wrocław-Świeradów.
Jeśliby ktoś jechał z kierunku Częstochowy lub Górnego Śląska i miał wolne miejsce to chętnie mogę być jego pasażerem
(oczywiście dokładka do paliwa z mojej strony).
Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt tel. 601 562 008 (PLEY).
Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i życzę miłego dnia
Włodek.
Katrin
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 23 paź 2012 15:27

Re: Świeradów Zdrój od 26 sierpnia 2014

Post autor: Katrin »

Witaj Włodek to jest nas trójka do Zdrojowego w tym terminie ja co prawda jadę z łódzkiego i niestety chyba autobusem bo nikt moich stron się nie odezwał ale miło usłyszeć źe też do tego samego ośrodka jedziemy .Pozdrawiam
wlodek
Posty: 3
Na forum od: 20 sie 2014 07:39
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świeradów Zdrój od 26 sierpnia 2014

Post autor: wlodek »

Dzień dobry łodzianko KATRINKO. Miło,że się odezwałaś. Pochwal się skąd jesteś.O Wieluń to mogę zahaczyć bez problemu. Wyżej nie bardzo chce mi się pchać, bo mój mobilek troszkę spala. O frekwencję w Domu Zdrojowym się nie martw, kuracjusze zawsze dojadą, tylko niektórzy wcześniej zaczęli się pakować i nie wchodzą na internet. Gdybyś potrzebowała jakiś informacji o sanatorium to puść kontakt z telefonu, chętnie coś podpowiem. W ubiegłym roku też tam byłem. Miłego popołudnia Włodek.
Katrin
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 23 paź 2012 15:27

Re: Świeradów Zdrój od 26 sierpnia 2014

Post autor: Katrin »

Witaj Włodek bierz ciepłe ciuszki bo Ci co tam są straszą że zimno w Świeradowie pozdrawiam i może uda się zrobić spotkanie forumowiczów do zobaczenia na miejscu
wlodek
Posty: 3
Na forum od: 20 sie 2014 07:39
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Świeradów Zdrój od 26 sierpnia 2014

Post autor: wlodek »

Duże dzięki dla KATRIN za przypomnienie, że jesień już tuż tuż. Może faktycznie polarek nie zaszkodzi.
ODPOWIEDZ