leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Slawka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 20 sie 2014 15:12

leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: Slawka53 »

Czy jedzie ktoś z okolic Wrocławia na leczenie uzrowiskowe szpitalne do Lwigrodu w Krynicy Zdr. terminie od 5.09-26.09.014? Razem w podróży jest przyjmniej. Podrawiam kuracjuszy w sanatoriach i tych pakujących walizki.Sławka :kwiat:
CHANTAL
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 10 lip 2014 23:37
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 5

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: CHANTAL »

tez jade w tym samym terminie i do tego sanatorium . Jestem z Zielonej Gory i prawdopodobnie pojade samochodem, nie mam zadnego polaczenia a z przesiadkami nie uśmiecha mi się jechać. na pewno się gdzies spotkamy. pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: jan19557 »

Masz po drodze więc możesz ją zabrać , we dwie zawsze raźniej. Życzę miłego pobytu i wesołego towarzystwa. Ja wczoraj wróciłem ze Stegny ijuż mógłbym jechać znów.
tesia21
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 sie 2014 18:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: tesia21 »

witam czy ktoś się wybiera w terminie od pażdziernika do 22-go do Krynicy Zdrój
z okolic pomorskiego Malbork..
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: ewasz »

jan19557 pisze:Masz po drodze więc możesz ją zabrać , we dwie zawsze raźniej. Życzę miłego pobytu i wesołego towarzystwa. Ja wczoraj wróciłem ze Stegny ijuż mógłbym jechać znów.
Jan podzielam Twoje zdanie ;)
Jadąc z Zielonej Góry można "zachaczyć" o Wrocław - będzie milej i taniej a przy okazji przysługa :lol:
Wtedy można podzielić się kosztami za paliwo ;)
Dziewczyny pomyślcie o tym :roll:
Pozdrawiam :kwiat:
Slawka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 20 sie 2014 15:12

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: Slawka53 »

jan19557 pisze:Masz po drodze więc możesz ją zabrać , we dwie zawsze raźniej. Życzę miłego pobytu i wesołego towarzystwa. Ja wczoraj wróciłem ze Stegny ijuż mógłbym jechać znów.
Witaj "jan19557" :kwiat: Miło,że się troszczysz. Wstępnie jeśli chodzi o przejazd do Krynicy to, mam dwie wersje:pierwsza to pkp z Wrocławia(8.20) lub EXPRESS Polski BUS(co godzinę odjeżdża) z DA we Wrocławiu i jedzie tylko 3 godz. do Krakowa. Fajnie by było gdyby ktoś jeszcze jechał.... ale, jeszcze jest trochę czasu do wyjazdu.... teraz życzę słodkich snów :)
Slawka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 20 sie 2014 15:12

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: Slawka53 »

ewasz pisze:
jan19557 pisze:Masz po drodze więc możesz ją zabrać , we dwie zawsze raźniej. Życzę miłego pobytu i wesołego towarzystwa. Ja wczoraj wróciłem ze Stegny ijuż mógłbym jechać znów.
Jan podzielam Twoje zdanie ;)
Jadąc z Zielonej Góry można "zachaczyć" o Wrocław - będzie milej i taniej a przy okazji przysługa :lol:
Wtedy można podzielić się kosztami za paliwo ;)
Dziewczyny pomyślcie o tym :roll:
Pozdrawiam :kwiat:
serce: dobrej nocy i bajkowych snów :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: jan19557 »

Musimy sobie pomagać bo to sama przyjemność zrobić dla kogoś coś miłego, coś z czego będzie zadowolony. Trzymajcie się razem będzie weselej. Wprawdzie z Krynicy nie trzeba nigdzie wyjeżdżać ale jadąc samochodem można więcej ciuchów zabrać co dla kobiety jest rzeczą bardzo istotną. Czyż nie mam racji?
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: ewasz »

jan19557 pisze:Musimy sobie pomagać bo to sama przyjemność zrobić dla kogoś coś miłego, coś z czego będzie zadowolony. Trzymajcie się razem będzie weselej. Wprawdzie z Krynicy nie trzeba nigdzie wyjeżdżać ale jadąc samochodem można więcej ciuchów zabrać co dla kobiety jest rzeczą bardzo istotną. Czyż nie mam racji?
Jan masz rację i jak czytam to znasz kobiety :lol:
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Slawka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 20 sie 2014 15:12

Re: leczenie uzdrowskwe szpitalne Lwigród Krynica Zdr.

Post autor: Slawka53 »

CHANTAL pisze:tez jade w tym samym terminie i do tego sanatorium . Jestem z Zielonej Gory i prawdopodobnie pojade samochodem, nie mam zadnego polaczenia a z przesiadkami nie uśmiecha mi się jechać. na pewno się gdzies spotkamy. pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu
Do zobaczenia :kwiat:
ODPOWIEDZ