STEGNA FALA OD 15.09

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
izaszaj
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2014 18:21
Staż sanatoryjny: 0

STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: izaszaj »

WITAM

Kto jedzie do Stegny FALA od 15.09? Jadę po raz pierwszy i szczerze mówiąc wiem tyle co tu poczytałam :-P

Ps. czy na weekend można wyjść do domu jak się blisko mieszka? Mam 4 letniego synka i 24 dni bez niego to będzie koszmar :-(

Jestem z prewencji ZUS już wiem co zabrać, do tego biorę dobry humor..ale nie wiem, co z przepustkami..
Iwo50
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 27 sie 2014 18:03
Staż sanatoryjny: 2

Re: STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: Iwo50 »

Byłam w Stegnie w maju tego roku i z tego co się zorientowałam możliwe były wyjazdy na weekend do domu, ale chyba trzeba było to jakoś uzasadnić. Moja koleżanka dostała telefon z domu, jakaś sprawa rodzinna i wyjechała na dwa dni. Pozdrawiam i miłego pobytu.
izaszaj
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2014 18:21
Staż sanatoryjny: 0

Re: STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: izaszaj »

Dziękuję za informację.. Czy ktoś jedzie w tym terminie?

Mam nadzieję, że uzasadnienie 4 latkiem będzie ok :-)
izaszaj
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2014 18:21
Staż sanatoryjny: 0

Re: STEGNA FALA OD 15.09. 2014

Post autor: izaszaj »

Nikt nie jedzie? :(
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: jan19557 »

Izaszaj jeśli masz blisko to w sobotę w zasadzie nie ma zajęć więc będziesz mogła się wyrwać do domu . Tak samo w niedzielę. Tego nikt nie kontroluje, chyba, że zechcesz na dwa dni to wtedy musisz mieć zgodę lekarza ale nie ma większych problemów. Nie martw się. Głowa do góry.
izaszaj
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2014 18:21
Staż sanatoryjny: 0

Re: STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: izaszaj »

dziękuje za odpowiedź.. kiedyś jeździłam na kolonie, ale to było 100 lat temu, teraz podchodzę do tego wyjazdu podobnie. Cieszę się, że za zgodą lekarza będę mogła wyjść, biorąc pod uwagę moje schorzenie myślę, ze się uda :-)

jak to mama- jedyne co mnie martwi to ten mój synuś :-P
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: jan19557 »

Nie bądź nadopiekuńcza. To szkodzi tobie i dziecku. Zajmij się leczeniem bo bez tego nie będziesz mogła pomóc synkowi. Powodzenia.
izaszaj
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2014 18:21
Staż sanatoryjny: 0

Re: STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: izaszaj »

P. Janie

Dziecko ma 4,5 roku, prawie miesiąc bez mamy to byłoby długo.. co innego dla nastolatka..ten pewnie byłby szczęśliwy..

:-p
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: jan19557 »

Mam dwóch takich wnuków i powiem ci, że wolą przebywać z dziadkami niż z mamusią. Nie zawsze dziecko tak tęskni za rodzicami jak nam się wydaje, szczególnie w przypadku gdy dziadkowie opiekują się brzdącami. Tym bardziej jeśli będziesz mogła wpadać do domu na weekend.
izaszaj
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2014 18:21
Staż sanatoryjny: 0

Re: STEGNA FALA OD 15.09

Post autor: izaszaj »

Och, P.Janie, zgadzam sie w zupełności, mój mały zostaje pod najlepszą opieką- bo taty..niestety dziadków mamy daleko, nad czym ubolewamy :-)

Moje zmartwienie wynikało z tego, ze jak byłam przez tydzień w szpitalu, to pierwsze cztery dni mały nie chcial jeść, dopiero po odwiedzinach u mnie było ok.. mimo, że jest to dziecko kontaktowe, chętnie chodzi do przedszkola, to tu jego reakcja nas zaskoczyła..ale dzis zadzwoniłam do Stegny i dowiedziałam się, że nie ma problemu z przepustkami, to już jestem spokojna. :-)

Powoli szykuje się na wyjazd, kiedyś uwielbiałam kolonie i obozy i tak to traktuję :-)

Dziękuję za kontakt :-)

Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ