Kołobrzeg

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kociara
Posty: 3
Na forum od: 27 sie 2014 20:48
Oddział NFZ: Lubelski

Kołobrzeg

Post autor: kociara »

Witam! Czy ktoś z woj. lubelskiego wybiera się do sanatorium w Kołobrzegu w terminie od 15 pażdziernika? Ja mam skierowanie do Sanatorium San.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg

Post autor: malgorzatas »

kociara pisze:Witam! Czy ktoś z woj. lubelskiego wybiera się do sanatorium w Kołobrzegu w terminie od 15 pażdziernika? Ja mam skierowanie do Sanatorium San.
Witaj na forum kociara:-) :-) ja nie jade do tego sanatorium ale bylam obok w Verano:-) San super sanatorium:-) super miejscowosc i termin:-) pozdrawiam:-) Goska:-) baza zabiegowa na miejscu:-) profesjonalna obsluga:-) :-)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Kołobrzeg

Post autor: Suzen »

Witaj Kociara :kwiat:
W Sanie w Kołobrzegu byli moi znajomi."San" to dobre sanatorium.Na miejscu jest basen i baza zabiegowa.Jest możliwość skorzystania z diety.Na miejscu odbywają się dancingi.Byłam na jednym z nich .Całkiem przyjemna muzyka i wykonanie wokalisty.
Twój wyjazd,super-odpowiednie miejsce ,odpowiedni czas. :)
Pozdrawiam ,miłego pobytu :)
kociara
Posty: 3
Na forum od: 27 sie 2014 20:48
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Kołobrzeg

Post autor: kociara »

Dziękuję za informacje o sanatorium. Jadę pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać, ale sądząc po opiniach na forach internetowych to chyba dobrze trafiłam :) Jeszcze pozostaje kwestia dojazdu, ale myślę, że jakoś dotrę! ;)
mariuszschetyna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 lip 2014 23:58
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kołobrzeg

Post autor: mariuszschetyna »

Kociara witaj jadę ze znajomymi dużym autem jak masz ochotę mamy jeszcze wolne miejsce startujemy 14 w nocy. zapraszamy wyjazd z Lublina
kociara
Posty: 3
Na forum od: 27 sie 2014 20:48
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Kołobrzeg

Post autor: kociara »

Witaj Mariusz!
Proszę o kontakt : [email].pl . Może pojadę z Wami.
ODPOWIEDZ