stróże od 4 listopada

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Marzenka19
Posty: 3
Na forum od: 05 sie 2014 15:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

stróże od 4 listopada

Post autor: Marzenka19 »

Witam serdecznie. Jak w tytule jadę z Łodzi i nie wiem JAK. Daleko, przesiadki, zima...Nie mogę dźwigać i często korzystam z kuli. Poproszę o pomoc w transporcie. Może ktoś z Państwa ma dobry plan na dojazd z jedną przesiadką. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: stróże od 4 listopada

Post autor: agunia3 »

Witaj Marzenko! Do Stróży faktycznie ciężko dojechać z jedną przesiadką. O ile dobrze pamiętam to trzeba jechać do Tarnowa i tam przesiadka lub do Krynicy i tam przesiadka. Były chyba też Pks z Nowego Sącza ale nie wiem czy bezpośrednio do Stróży czy do Grybowa a z Grybowa busik - 5 minut.
Szukaj połączeń na e-podróżnik lub bla bla car. Może ktoś będzie jechał autem i napisze tutaj - wtedy można się dogadać i jechać wspólnie.
Marzenka19
Posty: 3
Na forum od: 05 sie 2014 15:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: stróże od 4 listopada

Post autor: Marzenka19 »

Dziękuję aguniu3 :) . Mam to skierowanie od miesiąca i studiuję rozmaite rozkłady-PKS, PKP, POLSKI BUS, busiki...napisałam, bo możliwe, że coś przegapiłam. Ale Twoja podpowiedź jest cenna i popatrzę na takie połączenie. Serdeczne dzięki za zrozumienie, wszystkiego dobrego :P
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: stróże od 4 listopada

Post autor: agunia3 »

Nie ma za co Marzenko :) Byłam w Stróżach dwa razy więc wiem jak trudno tam dojechać, za pierwszym razem miałam lepsze połączenie bo z jedną przesiadką i to bez czekania a już rok później to połączenie zlikwidowano i miałam problem z dojazdem. Z doświadczenia ;) wiem, że powrót jest łatwiejszy bo można się z kimś zabrać autem, czasami ludzie sami pisali na tablicy ogłoszeń w recepcji, że mogą kogoś zabrać no a poza tym jak się już poznacie to nawet sami proponują podwózkę.
Powodzenia i udanej kuracji :)
ena1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 04 kwie 2013 13:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: stróże od 4 listopada

Post autor: ena1969 »

Byłam w Stróżach w ubiegłym roku i też przed wyjazdem martwiłam sie jak tam dotrę,ale to właśnie tutaj poznałam inne panie ,które również wybierały się w to odludne miejsce. Zrzuciłyśmy sie na paliwo i sympatyczna kuracjuszka zabrała nas samochodem. Polecam, wychodzi taniej i o wiele wygodniej.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: stróże od 4 listopada

Post autor: Selene »

:) :kwiat: :)
ODPOWIEDZ