Vit B12

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Vit B12

Post autor: andrzej1955 »

Witam,ciekaw jestem czy ktoś z Was brał taki zestaw domięśniowo i z jakim skutkiem-B12 plus Cocakarboxylasa :?: Pozdrawiam,Dużo Zdrówka Życząc :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24527
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Vit B12

Post autor: ewasz »

O matusiu moja ileż to ja się tego Andrzejku nabrałam, aż głowa boli ;)
W końcu dostałam uczulenie na B12 i teraz biorę tylko w drażetkach Milgammę 100 - jeszcze toleruję ;)
Współczuję Twoim pośladkom :lol: :lol:
Zdróweczka i miłego dnia :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Vit B12

Post autor: Sloneczko »

Kilka lat temu brałam ten zestaw na swoje obolałe korzonki :roll: ...o mało mi nie rozwaliło ....czegos z bólu oczywiście :lol:
Pani pielęgniarka chyba mnie nie lubiła bo robiąc mi zastrzyk usmiechała sie do mnie podejrzanie i robiła go w dwie sekundy...no może trzy :o :shock:
Ale choróbsko minęło i dalej mogłam śmigac do pracy :lol:
Andrzeju :kwiat: współczuje ci bardzo ;) :)
MiLenka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 15 cze 2014 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Vit B12

Post autor: MiLenka »

Niezbyt przyjemne leczenie zapalenia korzonków :cry: Skutek był ale bólu niestety za dużo jak dla mnie
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Vit B12

Post autor: sztani »

Teraz można i w tabletkach i w zastrzykach Milgamma są o wiele lepsze nisz to co napisaleś Andrzeju. Bralem kilka razy z widocznym dobrym skutkiem
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Vit B12

Post autor: andrzej1955 »

Dzięki za odpowiedzi :!: wrzuciłem temat bo jak do tej pory nie odczuwam skutków,B12 brałem już wielokrotnie ale z analginą-co do bolesności to daje się wytrzymać-nawet bez rozmasowywania przez ...wstrzykującą ;) za to co do sposobów to poznałem już parę,zależy od operatora-jedno wkłucie,zmiana kąta wstrzykiwania i bez wyjmowania igły druga porcja,dwa wkłucia,i dwa policzki po jednym strzale :lol: pozycja leżąca,stojąca i siedząca :!: tak że nie ma rutyny i nudy-zależy na kogo się trafi ;) Pozdrawiam :) a zestawik biorę na Neuralgię Międzyżebrową o której tu pisałem w jednym z tematów,po zakończeniu na pewno napiszę i podzielę się jakie są efekty-a nuż komuś się przyda do podobnej dolegliwości-czego NIKOMU NIE życzę,Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Vit B12

Post autor: nika7 »

Ja podobnie jak Ewa biorę Milgammę, tyle że w zastrzykach. Dużo zależy od tego kto i jak podaje, ale po moich bólach jakie miałam jeszcze rok temu to tylko ukłucie komara. Nie wiem który mi pomaga bo biorę jednocześnie Nivalinę, ale efekt jest chociaż troszkę zbyt powolny jak dla mnie :lol: :lol: :lol: . Życzę wszystkim zdrowia i delikatności podających zastrzyki :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Vit B12

Post autor: andrzej1955 »

Witam, jestem po serii zastrzyków które niestety na moją Neuralgię mi nic nie pomogły-momentami miałem wrażenie że ból się nasilił-może jeszcze za wcześnie na efekty :?: oby :!: Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24527
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Vit B12

Post autor: ewasz »

Mnie pomaga Dicloreum 25mg + Milgamma 100 z tym, że obecnie Milgamma tylko w tabletkach ;)
Andrzeju, jeśli miałeś tylko jedną serię to znaczy, że albo za mała dawka i trzeba powtórzyć lub leki nie trafione do pacjenta. Bardzo często ta się dzieje, że albo uodparniamy się na dane leki i wtedy skuteczność jest mniejsza lub żadna albo trzeba podać leki z innej grupy (mocniejsze). ;)
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ