Zapach siarki na ciele po kuracji

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
forumowicz

Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: forumowicz »

Witam Forumowiczów i mam takie pytanie, Bedąc na kuracji korzystalem z kąpieli siarczko - siarkowodorowych, oprócz tego popijałem wody zawierające zw. siarki. A teraz pytanie. Może ktoś wie jak długo utrzymuje się zapach siarki na ciele? Pomimo branych kąpieli, po powrocie domownicy stwierdzili, że "pachnę" jak tuzin gotowanych jaj. Nie wiem czy wkomponowalem się w dobry temat, ale nie znalazlem nic innego.
Za odpowiedzi z góry dziękuję. pozdrawiam, :)
forumowicz

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: forumowicz »

Gdzies mnie przeniosło. A odpowiedzi zero. :( Mam nadzieję, ze do końca tygodnia "wywietrzeje', :roll:
a w niedziele nie będa kolo mnie czynić znaku krzyza, :twisted: :twisted: ani też spluwać przez któreś tam ramie.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: ewiko »

Zapach siarki kompletnie mi nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie, gdy "śmierdziałam" :lol: byłam zadowolona że cudowna kąpiel świetnie wpływa na moją skórę i cały organizm. Po powrocie do domu faktycznie szlafrok był do prania...
forumowicz

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: forumowicz »

Ewiko jak bylem tam na miejscu to też zapach siarki mi nie przeszkadzal, ale teraz po powrocie, w domu się ze mnie śmieją i cały jestem do prania, a nie tylko ciuchy :lol: :lol: A co gorsza nie wiem jak się pozbyć tego "przyjemnego" zapachu, :roll: :lol:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: ewiko »

Do świąt się "zagoi" :lol: :kwiat:
forumowicz

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: forumowicz »

Zostaw to szorowanie :mrgreen: szkoda skóry ;) Ta siara siedzi już w Tobie , samo przejdzie z czasem :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20132
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: Felice »

Nie pozbędziesz się tak szybko....ale to tylko z korzyścią dla Ciebie,w końcu w jakimś celu te kąpiele siarkowe brałeś.Z doświadczenia wiem,że tak mniej więcej około miesiąca.Rodzina przeżyje. 8-)
forumowicz

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: forumowicz »

Dzięki za odpowiedzi.
Myslałem, że to szybciej "wyparuje' ze mnie ten "diabelny zapach". :lol:
Ale trudno. Jak tak ma być i ma jeszcze pomoc to niech bedzie
W poniedzialek wracam do pracy to dopiero bedzie zabawa. :lol:
Pozdrawiam. J. :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: andrzej1955 »

Witam :) wdzięczny temat choć troszkę....śmierdzący ;) Cermit-wszystko zależy od tego jak twój organizm będzie ten zapach wydalał bo choć to niezbyt komfortowe ale po to pojechałeś aby twoje stawy,kosteczki i skóra tą właśnie siarkę wchłonęły bo to dobre dla organizmu :!: pozdrawiam :) a jeżeli rodzince będzie dalej Twój zapach przeszkadzał to wyślij ich na.....kurację siarkową ;) :lol:
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zapach siarki na ciele po kuracji

Post autor: ulanie »

A u mnie nikt nie czuł ode mnie zapachu siarki... to co źle się wchłonęła :?: a może lubia jak im coś śmierdzi :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ