Cos dla amazonek...

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
basiap
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 gru 2014 21:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Cos dla amazonek...

Post autor: basiap »

Polecam rehabilitacje w Rosomak Ustron, Pieniawa Polanica, Mieszko Kamien Pomorski(zabiegi) ,Exelsior Iwonicz .W lutym bede w Krystynie w Busku..
Czy ktoras z moich kolezanek tez moze mi cos zasugerowac ...mam dosc spory obrzek na rece :( :( POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Cos dla amazonek...

Post autor: Suzen »

Koleżanka mojej mamy jeździ na rehabilitację do Wrzosu w Ciechocinku.Jeździ regularnie.
Wiem,że ćwiczy codziennie właśnie, ze względu na obrzęk.
Pochwalam basiap Twoją troskę o zdrowie. :kwiat:
Mam koleżankę,która pomimo usunięcia piersi nie jeździ na żadną rehabilitację,chociaż ją zachęcałam. :(
Życzę dużo zdrówka. :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Cos dla amazonek...

Post autor: andrzej1955 »

Witam :) Basia dość długo się nie pojawia :!: co do Twojego pytania z opuchlizną ręki spowodowanej prawdopodobnie brakiem usuniętych węzłów chłonnych to skuteczny jest odpowiedni masaż u doświadczonego masażysty w celu rozprowadzenia nadmiaru płynów których nie wchłonęły usunięte węzły-nie wiem czy jest to w każdym takim przypadku,ale koleżanki z którymi rozmawiałem po takich zabiegach,to potwierdzają,Pozdrawiam i Zdrówka Cennego Życzę :!:
ninak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 15 lis 2012 16:21
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Cos dla amazonek...

Post autor: ninak »

Witaj.Byłam w pokoju z dziewczyną ,która miała usunięte węzły pod pachą.Co 2 dzień miała specjalny masaż i co wieczór przed spaniem bandażowało sobie rękę.Mówiła ,że tego bandażowania nauczył ją lekarz zaraz po operacji.Dzięki temu limfa nie spływała do dłoni i nie puchła jej ręka.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Cos dla amazonek...

Post autor: ewasz »

Ninak, dawno Ciebie nie było, pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ