kolejka do sanatorium 2014 rok

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Mika70
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 02 lip 2014 19:57
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: Mika70 »

kasia+ pisze:,,,, No u mnie kolejka stoi prawie w miejscu, dziś ... jeszcze 140 nr jutro zadzwonię może coś nowego się dowiem .... :)
kasiu , zobacz w przegladarce moze tam jest juz wiadomość a pózniej przychodzi do domu :) az dziwne ,ze nie masz jeszcze przydziału ?!

pozdrawiam wszystkich :)
jawa 53
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4983
Na forum od: 24 gru 2013 07:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: jawa 53 »

bozenag pisze:dziękuję za radę, a na jaki numer trzeba dzwonić i jak się odmówi to nie ma żadnych konsekwencji?
proszę mi powiedzieć jak chciała bym pojechać około 15 września to kiedy mam dzwonić ?
pozdrawiam
Witam, dzwonić należy do naszego oddziału NFZ ,telefony u góry pisma o weryfikacji.
Zwroty są przyznawane z realizacją do 14 dni, na Twój termin możesz dzwonić od końca sierpnia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia. :) :kwiat:
Odmowa nie powoduje konsekwencji, proponuje spróbować, Panie w naszym NFZ są miłe. :)
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: kasia+ »

.... cały czas sprawdzam w przeglądarce i wiem że osoby składające po mnie mają przydział - dziwne - ale fakt , myślałam że to zwroty ale nie ... . Kolejka - spada tylko kilka nr dziennie
Awatar użytkownika
Mika70
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 02 lip 2014 19:57
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: Mika70 »

kasia+ pisze:.... cały czas sprawdzam w przeglądarce i wiem że osoby składające po mnie mają przydział - dziwne - ale fakt , myślałam że to zwroty ale nie ... . Kolejka - spada tylko kilka nr dziennie
koniecznie jutro zadzwoń do NFZ -u :) trzymam kciuki :)
bozenag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 22 lip 2014 15:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: bozenag »

jawa 53 pisze:
bozenag pisze:dziękuję za radę, a na jaki numer trzeba dzwonić i jak się odmówi to nie ma żadnych konsekwencji?
proszę mi powiedzieć jak chciała bym pojechać około 15 września to kiedy mam dzwonić ?
pozdrawiam
Witam, dzwonić należy do naszego oddziału NFZ ,telefony u góry pisma o weryfikacji.
Zwroty są przyznawane z realizacją do 14 dni, na Twój termin możesz dzwonić od końca sierpnia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia. :) :kwiat:
Odmowa nie powoduje konsekwencji, proponuje spróbować, Panie w naszym NFZ są miłe. :)

Dziękuje ci za radę nigdy nie korzystałam ze zwrotów bo zawsze gdy jechałam to pasował mi termin teraz jedyne mogę jechać w połowie sierpnia a potem dopiero w lutym dopiero(tylko że mój przydział byłby październik listopad ) a szkoda odmawiać zbyt długo się czeka pozdrawiam
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: kasia+ »

a u mnie kolejka dziś stoi w miejscu.... , dzwoniłam i usłyszałam że marne szanse na Muszynę [ sierpień-wrzesień] ale czekam na zwroty, a może Ktoś podpowiedzieć miejscowość - podobną - co myślicie o Polanicy Zdr. .
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: Atina »

Kasiu ... Muszyna mało ma wspólnego z Polanicą Zdrój ! Polanica piękna tym bardziej w letniej aurze :) Muszyna spokojna, cicha.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: ulanie »

Kasiu Polanica jest cudowna, ale jeszcze w grę wchodzi sanatorium, ja bylam w PIeniawie i jest tam super.
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: kasia+ »

... dziś spadłam o 4 nr. Byłam i dzwoniłam.... mam czekać na zwroty , liczę na Muszynę lub np. Polanicę Zdr. [W. Pieniawę]
wlahhh
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 15 lut 2014 09:12
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: kolejka do sanatorium 2014 rok

Post autor: wlahhh »

Co tu tak ucichło? ;) Czyżby te upały roztopiły wszystkich? No cóż , lata swoje robią. A ja ''palę'' opony w niedzielę do sanatorium już po 26 miesiącach :lol: . Pozdrawiam!
Zablokowany