Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
forumowicz

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: forumowicz »

witajcie, czujne oko koleżanki wyłapało mój fałsz !!! napisałam :ja złożyłam wniosek w listopadzie 2014 i czekam co będzie dalej, sorki, sorki - oczywiście błąd - w listopadzie 2013 roku, myslę po cichu , że w przyszłym roku w maju/czerwcu będę się kurować.


Basia
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: aniag »

basiu to tak jak ja ,wlasnie licze na maj ,czerwiec a wniosek zlozylam w grudniu 2013 ,moj numerek to 15 200
forumowicz

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: forumowicz »

Aniu, kto wie może będzie spotkanie na "szczycie" :) , myślę że nasze numerki są nie do porównania ,mówię tak bo czytam jakie są nadane przez NFZ-ty z innych regionów. W tej chwili mam nr 5340, ale pewnie jest w tym jakaś logika, z tym że ja nie mam pojęcia jaka i nawet nie chce mi sie nad tym zastanawiać.

Basia
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: aniag »

barbara-g1 pisze:Aniu, kto wie może będzie spotkanie na "szczycie" :) , myślę że nasze numerki są nie do porównania ,mówię tak bo czytam jakie są nadane przez NFZ-ty z innych regionów. W tej chwili mam nr 5340, ale pewnie jest w tym jakaś logika, z tym że ja nie mam pojęcia jaka i nawet nie chce mi sie nad tym zastanawiać.

Basia
Basiu u mnie dzis 14 z przodu :))))
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: darek »

Do przedmówców w temacie kolejka na 2015

Tak teoretycznie najwięcej ludzi w sanatoriach jest z regionu województwa śląskiego bo i To województwo jest najbardziej zaludnione zurbanizowane i NIESTETY Najbardziej ..sędziwym w Polsce stąd też taki run na sanatoria .
a i co każdy potwierdzi do niedawna był tam skoncentrowany przemysł ciężki .
A i bardzo mało ludzi osiadło tutaj i nie Wróciło do swej ..macierzy stąd tak wielki problem z ....
forumowicz

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: forumowicz »

Darku, jakoś tak zagmatwałeś, co tak naprawdę autor miał na myśli ?

pozdr
Basia
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: aniag »

:D :D :D :D no wlasnie darku o co chodzi
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: Sloneczko »

Mój numerek na dzisiaj to 6.141 :shock: łoł....leci wolno ale dawno nie zagladałam .....
Moze tak bedzie maj albo czerwiec??? :D I moze znów Iwonicz Zdrój???? :serce: :serce:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

regionalna kolejka do sanatorium nie tylko na 2015 rok

Post autor: jacky6 »

barbara-g1 pisze:Darku, jakoś tak zagmatwałeś, co tak naprawdę autor miał na myśli ?

pozdr
Basia
Proste jak drut.
Dla dziewczyn nie znających realiów aglomeracji śląskiej ( łódzkie, podlaskie, świętokrzyskie ) nie dociera informacja ( z śląskiego NFZ ), że tamtejsze numeracje są większe i to w kosmicznej dysproporcji a czas wyczekiwania dłuższy co najmniej 3 - 4-ro krotnie.

i już...
temat był wielokrotnie wałkowany...
nie tylko do znudzenia...
...
:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: aniag »

jacky alez my juz doskonale sie orientjemy jak dlugo czeka sie w slaskim ,tylko darek poprostu bardzo to zagmatwal :lol: :lol: :lol: a moj numerek to 14 200 i licze na maj pozdrawiam :D :kwiat:
Zablokowany