Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
zuzazg
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 203
Na forum od: 08 lip 2011 19:32
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: zuzazg »

Pozdrawiam, także deszczowo z Trójmiasta. Dzisiaj w pomorskim tylko 85 numerków w dół :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: Fionka »

Gosia43 pisze:No i już wszytsko wiem,,ŚWIATOWID,, ŚWINOUJŚCIE, KASPROWICZA 12.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Gosiu 43 Swiatowit to jest budynek w ktorym bedziecie jesc posilki(chyba), nie widzialam tam miejsc noclegowych,zapewne odbedzie sie tam przydzial zakwaterowania.Jest to swietny objekt,bardzo orginalny.Swinoujscie jest przepiekne,Kolobrzeg nie dorasta mu do piet.Wiele tam zrobiono w ramach projektow unijnych i fundacji Polsko-Niemieckiej.Nawet w czasie deszczu nie bedziesz sie nudzic .Zabiegi sa wykonywane w wiekszosci w Domu zdrojowym Rusalka lu Sanatorium Baltyk.Objekt sa polozone w zasiegu reki.Serdecznie Ci gratuluje strzal w dziesiatke.Znam Swinoujscie,bylam tam z przyjacielami w marcu 2014 r na tur. rehabilitacyjnym 2 tyg,tak nam sie spodobalo ze postanowilismy spedzic tam sylwestra .Bylismy w niby paskutnym okresie bo od 27 12 2014rdo 04 1 2015 r, bylo bosko, przepiekna szeroka plaza,spacery do Niemiec, do Stawa mlyna(wiatrak).Mieszkalismy w Bursztynie.Tam naprawde nie mozna sie nudzic, jeszcze raz goracoCi gratuluje
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: kociu »

u mnie dziś 1 numerek w dół ale w łódzkim szaleją :( :( :( masakra
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: Fionka »

kociu pisze:u mnie dziś 1 numerek w dół ale w łódzkim szaleją :( :( :( masakra
Kociu.dzisiaj piatek,mysla o odpoczynku Panie biuralistki,od poniedzialku ruszy z kopyta
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: Fionka »

poznanianka pisze:Dzisiaj tylko -1 ....Kończę tydzień z numerkiem 343 ...reumatologia ...Pozdrawiam oczekujących ...B.... :kwiat:
Poznanianko to juz za progiem,przydzial :roll: :roll:
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: kociu »

Poznanianka u mnie też -1 ja mam 239 i też reumatologia :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: Fionka »

romantyk56 pisze:Czy ktoś wie na jaki msc wysyła łódzki NFZ? ;)









Obecnie lodzkim na topie maj,moze poczatek czerwca












obecnie leci maj
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: kociu »

romantyk czekasz na sanatorium ,czy na szpital uzdrowiskowy :?: :?: :?:
bo to dwie kolejki ;) ;)
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: Gosia43 »

wiesniaczkaela pisze:
Gosia43 pisze:No i już wszytsko wiem,,ŚWIATOWID,, ŚWINOUJŚCIE, KASPROWICZA 12.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Gosiu 43 Swiatowit to jest budynek w ktorym bedziecie jesc posilki(chyba), nie widzialam tam miejsc noclegowych,zapewne odbedzie sie tam przydzial zakwaterowania.Jest to swietny objekt,bardzo orginalny.Swinoujscie jest przepiekne,Kolobrzeg nie dorasta mu do piet.Wiele tam zrobiono w ramach projektow unijnych i fundacji Polsko-Niemieckiej.Nawet w czasie deszczu nie bedziesz sie nudzic .Zabiegi sa wykonywane w wiekszosci w Domu zdrojowym Rusalka lu Sanatorium Baltyk.Objekt sa polozone w zasiegu reki.Serdecznie Ci gratuluje strzal w dziesiatke.Znam Swinoujscie,bylam tam z przyjacielami w marcu 2014 r na tur. rehabilitacyjnym 2 tyg,tak nam sie spodobalo ze postanowilismy spedzic tam sylwestra .Bylismy w niby paskutnym okresie bo od 27 12 2014rdo 04 1 2015 r, bylo bosko, przepiekna szeroka plaza,spacery do Niemiec, do Stawa mlyna(wiatrak).Mieszkalismy w Bursztynie.Tam naprawde nie mozna sie nudzic, jeszcze raz goracoCi gratuluje

Ela ;) dzwoniłam tam ;) W Światowid to sanatorium ;) Tam mam zakwaterowanie , posiłki i część zabiegów do Rusałki będę chodzić na resztę zabiegów..pokoje są 1,2,3 osb. niektóre z balkonami ;) Ciesze się z tego wyjazdu bo jeszcze nie byłam w Świnoujściu...mam nadzieje że pogoda dopisze czego i Tobie Elu życzę...pozdrawiam miłego dnia
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: maria123 »

Pozdrawiam wszystkich czekających w kolejce o sanatorium na rok 2015 :lol: Życzę miłego czekania i żeby nikt z nas nie nudził w wesołej kolejce ;)Do zobaczenia w sanatorium w tym roku ;)
Zablokowany