NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
forumowicz

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: forumowicz »

Łódzki NFZ wysyła tutaj : ;) :o

Busko - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, diabetologia, otyłość, osteoporoza, dermatologia, ginekologia

Ciechocinek - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, diabetologia, otyłość, endokrynologia, osteoporoza, ginekologia

Cieplice Śląskie - Zdrój (Jelenia Góra) - ortopedia, neurologia, reumatologia, osteoporoza, nefrologia, urologia, okulistyka

Dąbki - laryngologia, pulmonologia, reumatologia, dermatologia, narząd ruchu, otyłość, cukrzyca

Duszniki - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, pulmonologia, gastroenterologia, osteoporoza, ginekologia

Goczałkowice - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, angiologia, laryngologia, diabetologia, osteoporoza, ginekologia

Gołdap - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, otyłość, osteoporoza

Horyniec - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, ginekologia, dermatologia

Inowrocław - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, gastroenterologia, diabetologia, otyłość, osteoporoza

Iwonicz - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, laryngologia, pulmonologia, gastroenterologia, otyłość, osteoporoza, dermatologia, ginekologia, nefrologia, urologia

Kamień Pomorski - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, laryngologia, diabetologia, otyłość, osteoporoza

Kołobrzeg - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, pulmonologia, diabetologia, otyłość, endokrynologia, osteoporoza

Krynica - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, gastroenterologia, diabetologia, otyłość, osteoporoza, ginekologia, nefrologia, urologia, hematologia

Kudowa - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, gastroenterologia, diabetologia, otyłość, endokrynologia

Lądek - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, endokrynologia, osteoporoza, dermatologia

Muszyna - ortopedia, neurologia, reumatologia, laryngologia, pulmonologia, gastroenterologia, diabetologia, otyłość, nefrologia, urologia

Nałęczów - kardiologia

Piwniczna - Zdrój - reumatologia, laryngologia, pulmonologia, gastroenterologia

Polanica - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, gastroenterologia, diabetologia, otyłość

Polańczyk - ortopedia, neurologia, reumatologia, laryngologia, pulmonologia, diabetologia, otyłość, endokrynologia, osteoporoza

Przerzeczyn - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, osteoporoza, dermatologia

Rabka - Zdrój - ortopedia, kardiologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, diabetologia, otyłość, dermatologia

Rymanów - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, osteoporoza

Solec - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, osteoporoza, dermatologia

Sopot - ortopedia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, otyłość, osteoporoza

Swoszowice (Kraków) - ortopedia, neurologia, reumatologia, osteoporoza, dermatologia

Szczawnica - ortopedia, neurologia, reumatologia, laryngologia, pulmonologia

Szczawno - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, gastroenterologia, diabetologia, otyłość, osteoporoza, nefrologia

Świeradów - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, osteoporoza

Świnoujście - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, laryngologia, pulmonologia, otyłość, endokrynologia, dermatologia

Ustka - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, diabetologia, otyłość, endokrynologia, osteoporoza

Ustroń - ortopedia, neurologia, reumatologia, kardiologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, osteoporoza

Wieniec - Zdrój - ortopedia, reumatologia, kardiologia

Wysowa - Zdrój - ortopedia, neurologia, reumatologia, angiologia, laryngologia, pulmonologia, diabetologia, otyłość, osteoporoza, nefrologia, urologia

Żegiestów - ortopedia, reumatologia, laryngologia, pulmonologia, gastroenterologia, diabetologia, otyłość, osteoporoza, nefrologia, urologia
:kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: forumowicz »

kruszynka,
To wiem :)
Mnie chodzi o konkretne placówki (sanatoria), o nazwę obiektu. Chyba nie ma takiego wykazu :(
forumowicz

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: forumowicz »

Jak klikniesz na miejscowośc to masz obiekty :
[link]
:kwiat: :)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2016 21:31 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
forumowicz

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: forumowicz »

kruszynka,
Nadal nie o to idzie.
Jeśli na stronie ---- naciśniesz odnośnik do jakiegokolwiek oddziału NFZ, pokażą się te same informacje :lol:
Mniejsza z tym. Życzę słonecznego dnia :)
forumowicz

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: forumowicz »

Dzisiaj łódzki szybko gna do przodu :)
Oby tak dalej, ponieważ na początku straszyli 20 miesiącami czekania :(
Awatar użytkownika
aniag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1055
Na forum od: 01 mar 2014 16:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: aniag »

Teodor myslisz ze cedzie wczesniej :D
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Bozena321 »

Przez rok zeszło 30 000 numerków, jeszcze prawie 20 000 :)
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: VVENUS »

Bozena321 pisze:Przez rok zeszło 30 000 numerków, jeszcze prawie 20 000 :)
Witam :kwiat: Bożenko ja właśnie mam sumę twych dwóch liczb ;) a nawet troszkę ponad. ;)
Ale damy radę :D Choć ja prawie na końcu kolejki w naszym województwie :(
figus
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 27 lut 2016 12:47
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: figus »

Pytanie do wszystkich składających wnioski. Przy jakim numerze w przeglądarce otrzymaliście skierowanie. Pozdrawiam oczekujących.
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: VVENUS »

Witaj Figus. ja poprzednio miałam numer ponad 2000 i wróciłam na weryfikacje,
następnie po powrocie na listę dostałam skierowanie do sanatorium. :)
To się już szybko potoczyło.. ;) Ogólnie ponad 19 miesięcy czekania :(
ODPOWIEDZ